Pronájem skyboxu

Skyboxy? Ano, sledujte zápasy ševců ve velmi příjemném prostředí

Sledovat zápasy ševců na stadionu Letná z příjemných prostor skyboxu? Žádný problém. FC FASTAV Zlín je nyní zcela modernizoval a nabízí k pronajmutí.

Skyboxy jsou umístěné pod střechou hlavní tribuny a nabízí tak skvělý výhled na hřiště. Vybaveny jsou pohodlným nábytkem, chladničkou s alko či nealko nápoji, samozřejmostí je možnost zdarma se připojit k internetu prostřednictvím wi-fi a občerstvení během utkání .

Větší ze skyboxů má kapacitu 15 míst. Menší skybox nabízí 6 míst. Zájemci o pronájem mohou kontaktovat ředitele klubu na telefonu 777 022 198 nebo e-mailu: gojs@fcfastavzlin.cz, která následně dojedná další podrobnosti.

Moderní skyboxy jsou jen jednou z příjemných novinek na Letné. Komfortně vybavené je čerstvě také zázemí pro rozhodčí a delegáta utkání. K stadionu vede z Tyršova nábřeží nově opravený chodník. V tomto ohledu nám vyšlo vstříc město Zlín, které se na těchto úpravách podílelo.

A výčet vylepšení ještě není u konce. Pro mladé fotbalisty FC FASTAV a jejich doprovod byla od jarní části sezony vyčleněna Rodinná tribuna. Poločasový program vylepšily vystoupení freestylisty Petra Zapletala mladšího, své podpisy rozdává slavný internacionál a nynější člen vedení klubu Zdeněk Grygera, majitelé bulletinu mají možnost vyhrát atraktivní ceny. Již tradicí jsou vystoupení mažoretek z DDM Astra.

Náš klub se bude i nadále snažit vylepšovat podmínky na stadionu jak pro hráče, činovníky, ale hlavně pro naše fanoušky. Doufáme ve vstřícnost našich partnerů, bez jejich podpory jsou jakékoliv úpravy jen velmi obtížně realizovatelné.

 
 

Generální partner

Lukrom a.s.

Hlavní partneři

Zlínský kraj Město Zlín Fastav a.s. STES HET Provit a.s. FAČR Raciola Raciola Mikrop Pozemní stavitelství Zlín ELKO EP, s.r.o. Stavební firma Navláčil

Partneři

Gambrinus Eurovia MPL Stavebniny Magneton a.s. Tekro a.s. Unimarco a.s. Arles T-MOTOR Zlín Sportovní kluby Zlín Eminent – chovatelská řada špičkových českých krmiv pro psy a kočky Hamag Závod biochemických služeb, výroba krmiv M tradeUhlsport

Partner výstroje

top4football Adidas

Bezpečnostní partner

BD Safe

Mediální partneři

Radio Zlín Radio Rock Max Zlínský deník

© 2011-2021 FC FASTAV Zlín & eSports.cz, s.r.o.

RSS kanál