Partneři utkání

Partnerství utkání Vám přináší kompletní reklamní servis:

 • reklama ve slosovatelném předzápasovém zpravodaji (náklad okolo 350 kusů dle atraktivnosti soupeře) – reklama uvnitř formátu A5.
  Podklady: formát eps nebo pdf, mail, CD, disketa
 • reklama na světelné tabuli podpoří Vaši plošnou či tiskovou reklamu na stadionu před utkáním, po celou dobu trvání utkání i po jeho skončení. Světelná reklama na elektronické tabuli Vám nabízí zvýraznění jako "Partnera utkání" příp. Vašich produktů v pravidelných intervalech během zápasu.
  Podklady: standardní grafický formát na CD či disketě jako rastrový obrázek v rozlišení 96 x 32 bodů
 • rozhlasová reklama 3x - před utkáním, v přestávce, po utkání (délka jednoho spotu max. 30 sekund, anebo text přečtený hlasatelem).
  Podklady: psaný text či nahraný spot na CD
 • prezentace na hrací ploše při předání cen "Partnera utkání" vylosovaným výhercům z řad diváků na stadionu či nejlepším hráčům utkání na základě hodnocení trenérů.
  Podklady: reklamní bannery a dárkové balíčky
 • distribuce informačních letáků při prodeji vstupenek či při vjezdu na hlídané parkoviště
  Podklady: informační letáky
 • umístění reklamního panelu či banneru v přímém záběru TV kamer, případně za oběma brankami, odkud jsou pořizovány také fotografie pro celostátní a regionální média.
  Podklady: reklamní panel či plachta s logem a názvem "Partnera utkání"

Cena

Cena za převzetí této varianty Patronátu je 10 000,- Kč (cena je bez DPH). Partner od klubu navíc obdrží na tento zápas 2 kusy V. I. P. karet pro zástupce společnosti a parkovací kartičky přímo na stadionu.

Dokumentace

Samozřejmostí je dokumentace reklamního plnění. Nejedná se přitom pouze o fotodokumentaci plošné reklamy při utkání či dokumentaci reklamy tiskové. Součástí je i monitoring denního tisku a odkazy na zpravodajství na regionálních i celostátních televizních stanicích a také přímých přenosů.

 
 

Generální partner

Lukrom a.s.

Hlavní partneři

Zlínský kraj Město Zlín Fastav a.s. STES HET Provit a.s. FAČR Raciola Raciola Mikrop Pozemní stavitelství Zlín ELKO EP, s.r.o. Stavební firma Navláčil

Partneři

Gambrinus Eurovia MPL Stavebniny Magneton a.s. Tekro a.s. Unimarco a.s. Arles T-MOTOR Zlín Sportovní kluby Zlín Eminent – chovatelská řada špičkových českých krmiv pro psy a kočky Hamag Závod biochemických služeb, výroba krmiv M tradeUhlsport

Partner výstroje

top4football Adidas

Bezpečnostní partner

BD Safe

Mediální partneři

Radio Zlín Radio Rock Max Zlínský deník

© 2011-2023 FC FASTAV Zlín & eSports.cz, s.r.o.

RSS kanál