Robert Štach - Zlínský deník
27.07.2013
Juniorka ševců zahazovala ve Slavičíně šance

Juniorka ševců zahazovala ve Slavičíně šance

Smolnou porážkou 2:3 ve Slavičíně pokračovala příprava fotbalistů zlínské juniorky. Mladí ševci dokázali na půdě našeho faremního celku dvakrát srovnat a v poslední půlhodině si vypracovali šest vyložených šancí, v závěrečné minutě ovšem skórovali z nevinné akce domácí.

FC TVD SlavičínFC TVD Slavičín
Přípr., sobota 27.7.2013, 10:00
3:2
(2:1)
FC FASTAV Zlín BFC FASTAV Zlín B
 
Branky Zlína: 22. Červenka, 65. Kurtin
FC FASTAV Zlín B: Zapletal – Talaš, Kostka, Zavadil, Jasenský – Kalus, Očadlík, Hlobil (46. Elšík R.) – Višněvský, Červenka, Kurtin. Trenér: Michal Hlavňovský.
 

Komentář

První poločas snesl z obou stran i za nepříjemného vedra velmi přísná měřítka. Zkušenější Valaši šli do vedení již v osmé minutě, kdy si vstřelil vlastní gól zlínský Kostka. Mladí ševci srovnali krok ve 22. minutě. Štěpán Červenka vystihl malou domů Slavičína a překonal Talčíka v bráně. Za deset minut si Valaši vzali vedení zpět, na opačné straně naopak nevyzráli na Talčíka hostující Kurtin, Očadlík ani Višněvský.

Ve druhém dějství se převzali Zlínští otěže zápasu do svých rukou a po Očadlíkově centru zaslouženě vyrovnal Kurtin. Pak už se hrálo jenom na jednu bránu. Ševci soupeře fyzicky přehrávali a jen Robin Elšík se hned třikrát zjevil sám před slavičínským gólmanem, počtvrté napálil tyč a v dalších gólových pozicích vzápětí selhali Kurtin, Očadlík a Červenka.

Trest přišel v poslední minutě, kdy se domácí prosadili ze vzduchu a strhli výhru na svoji stranu. „Předcházelo tomu naše selhání na malém vápně. Vůbec v obou šestnáctkách jsme si počínali velmi špatně a málo důrazně. Kluci i vzhledem ke svému věku nevyhodnocovali dobře jednotlivé herní situace, což se nám vymstilo. Věřím že, že to bude pro hráče ponaučením, protože za přístup i předvedenou hru v poli je jinak musím pochválit. S výsledkem ale spokojený rozhodně nejsem,“ zdůraznil asistent trenéra zlínské juniorky Michal Hlavňovský.

 
 

Generální partner

Lukrom a.s.

Hlavní partneři

Zlínský kraj Město Zlín Fastav a.s. STES HET Provit a.s. FAČR Raciola Raciola Mikrop Pozemní stavitelství Zlín ELKO EP, s.r.o. Stavební firma Navláčil

Partneři

Gambrinus Eurovia MPL Stavebniny Magneton a.s. Tekro a.s. Unimarco a.s. Arles T-MOTOR Zlín Sportovní kluby Zlín Eminent – chovatelská řada špičkových českých krmiv pro psy a kočky Hamag Závod biochemických služeb, výroba krmiv M tradeUhlsport

Partner výstroje

top4football Adidas

Bezpečnostní partner

BD Safe

Mediální partneři

Radio Zlín Radio Rock Max Zlínský deník

© 2011-2023 FC FASTAV Zlín & eSports.cz, s.r.o.

RSS kanál