Michal Sedláček
8.7.2017
Ševci s Fulhamem prohrávali už 0:2, přesto nakonec vybojovali remízu 2:2

Ševci s Fulhamem prohrávali už 0:2, přesto nakonec vybojovali remízu 2:2

V prvním zápase v rámci soustřední v polském Szamotuły se Zlín utkal s týmem z druhé nejvyšší anglické soutěže - Fulhamem FC. Lepší začátek měli Angličané, kteří od 78. minuty vedli 2:0. Ševci však utkání nezabalili a díky skvělému závěru nakonec vybojovali remízu 2:2.

Fulham FCFulham FC
Příp., sobota 8.7.2017, POZNAŇ (POLSKO)
2:2
(1:0)
FC FASTAV ZlínFC FASTAV Zlín
 
Branky: 80. Bartolomeu, 83. Diop – 30. Aluko, 72. Torre.
Fulham FC: Button - Fredericks, Madl, Ream, Odoi, McDonald, Johansen, Cairney, de la Torre, Kebano, Aluko
FC FASTAV Zlín: První poločas: Dostál – Pazdera, Janíček, Gajić, Bartošák – Džafić, Jiráček, Podio, Štípek – Fantiš, Beauguel. Druhý poločas: Dostál - Pazdera, Janíček, Gajić, Matejov - Ekpai, Traoré, Jiráček, Duval - Diop, Beaguel.
 

Komentář

Fulham byl od začátku prvního poločasu aktivnějším týmem. V 7. minutě se do šance dostával Aluko, ale jeho střelu ve vápně zblokovala zlínská obrana. O chvíli později centroval ze strany Fredericks, ale obrana srazila míč na roh.

V 19. minutě si vyměnili míč Cairney a Kebano. Druhý jmenovaný měl prostor pro střelu, ale branku netrefil. O deset minut později už ale Angličané svou převahu zúročili. Cairney předložil míč na Soneho Aluka a ten překonal brankáře Dostála.

První poločas tak skončil výhrou Fulhamu 1:0. Do toho druhého měli ševci dobrý nástup. Do šance se dostal Traoré, ale jeho pokus gólem neskončil.  O minutu později se ale opět připomněli Angličané. Aluko našel Frederickse ovšem ani tato akce brankou neskončila.

V 61. minutě měl prostor ve vápně de la Torre, vypálil, ale Dostál si s jeho ránou poradil. V 78. minutě přišel druhý gól anglického celku. Z boku se prosadil de la Torre. 

Zlínští to však nezabalili. V 80. minutě snížil na rozdíl jediné branky Robert Bartolomeu! O další tři minuty později pak byl stav zápasu vyrovnaný. Dame Diop se dostal za obranu Fulhamu a tváří v tvář brankáři poslal míč do sítě. Tento stav už vydržel až do závěrečného hvizdu a ševci si tak připsali cennou remízu 2:2.

 
 

Generální partner

Lukrom a.s.

Hlavní partneři

Zlínský kraj Město Zlín Fastav a.s. STES HET Provit a.s. FAČR Raciola Raciola Mikrop Pozemní stavitelství Zlín ELKO EP, s.r.o. Stavební firma Navláčil

Partneři

Gambrinus Eurovia MPL Stavebniny Magneton a.s. Tekro a.s. Unimarco a.s. Arles T-MOTOR Zlín Sportovní kluby Zlín Eminent – chovatelská řada špičkových českých krmiv pro psy a kočky Hamag Závod biochemických služeb, výroba krmiv M tradeUhlsport

Partner výstroje

top4football Adidas

Bezpečnostní partner

BD Safe

Mediální partneři

Radio Zlín Radio Rock Max Zlínský deník

© 2011-2018 FC FASTAV Zlín & eSports.cz, s.r.o.

RSS kanál