Václav Pavlíček
11.7.2017
Juniorka získala cenný bod s druholigovými Vítkovicemi

Juniorka získala cenný bod s druholigovými Vítkovicemi

K prvnímu přátelskému utkání nastoupila v sobotu ve Spytihněvi zlínská juniorka. Ta se postavila proti soupeři z II. ligy. Žádnou branku nedala, ale také ani nedostala, a tak proto se rozešla smírně a získala povzbudivý výsledek do další části přípravy.

FC FASTAV Zlín U21FC FASTAV Zlín U21
Příp., úterý 11.7.2017, SPYTIHNĚV
0:0
(0:0)
FC VítkoviceFC Vítkovice
 
FC FASTAV Zlín U21: Šiška (46. Dostál J.) – Novák (60. Pernitskyi), Tkadlec, Pernitskyi (46. Košák), Maršálek, Nečas, Venený, Stuchlík (46. Slaměna), Mlýnek V. (80. Stuchlík), Gettler (46. Votava), Žůrek (46. Chwaszcz)
FC Vítkovice: Nemrava (46. Květon) – Cverna (46. Hlavsa), Honiš (46. Hruzík), Mikula (46. Kotouč), Hýbl – Ožvolda (46. Karčmář), Matěj (46. Dramé) - Kučera (46. Chlopek), Bzirský (70. Ožvolda), Pavelka - Mrázek (46. Szotkowski)
 

Komentář

Vážnější šance v úvodu poločasu si vypracovali hosté z Vítkovic. Nejprve na poslední chvíli stihl zblokovat střelu z bezprostřední blízkosti Pernatskyi. O chvíli později Bzirský jen o kousek minul šibenici domácí brány. 

S postupem času se osmělili i mladí ševci, a po ztrátách v rozehrávce měli nadějné rozjeté příležitosti. Za zmínku stojí, ale jen Nečasova zblokovaná střela, která skončila na tyči Nemravovy svatyně. 

Druhý poločas začal velkou šancí Tkadlece, který po rohovém kopu z malého vápna mířil mimo. Za chvíli se, ale musel dvakrát předvést Jakub Dostál, který dvěma výbornými zákroky podržel zlínské, když dvakrát vychytal hlavičky hostů. 

Poté se i dvakrát dostal do šance Chwaszcz, ale pokaždé dlouho otálel a nakonec ani jednou nezakončil. Na druhé straně se opět Vítkovice snažili skórovat, dostali se i do šancí, ale zakončení se jim nevyvedlo a i proto se rozešli se zlínskou juniorkou smírně. 
 
 

Generální partner

Lukrom a.s.

Hlavní partneři

Zlínský kraj Město Zlín Fastav a.s. STES HET Provit a.s. FAČR Raciola Raciola Mikrop Pozemní stavitelství Zlín ELKO EP, s.r.o. Stavební firma Navláčil

Partneři

Gambrinus Eurovia MPL Stavebniny Magneton a.s. Tekro a.s. Unimarco a.s. Arles T-MOTOR Zlín Sportovní kluby Zlín Eminent – chovatelská řada špičkových českých krmiv pro psy a kočky Hamag Závod biochemických služeb, výroba krmiv M tradeUhlsport

Partner výstroje

top4football Adidas

Bezpečnostní partner

BD Safe

Mediální partneři

Radio Zlín Radio Rock Max Zlínský deník

© 2011-2018 FC FASTAV Zlín & eSports.cz, s.r.o.

RSS kanál