FC TVD SlavičínFC TVD Slavičín
Příp., středa 19.7.2017, 17:30, SLAVIČÍN
2:7
(0:2)
FC FASTAV Zlín U21FC FASTAV Zlín U21
 
Školník, Salajka – Votava 3, Nečas 2, Stuchlík z pen., Vičánek
FC TVD Slavičín: Talčík – Goňa, P. Elšík, T. Švach, Pastorek - A. Bartoš, Horáček, Školník, Salajka - Kříž, V. Juřica
FC FASTAV Zlín U21: Šiška – Petřík, Košák (46. Pernitskyi), Tkadlec (65. Košák), Zahradník, Venený, Stuchlík, Gettler (46. Vičánek), Mlýnek V., Nečas (65. Gettler), Pavlíček M. (46. Votava)
 

Komentář

Hned v úvodu se dostali žlutomodří do vedení. Po křižném pasu Košáka se prosadil nekompromisní střelou pod břevno důrazný Nečas, 1:0. Za chvíli mohlo být srovnáno, domácí podnikli akci po pravé straně, dali míč před bránu, tam naštěstí poskakující míč uklidila zlínská obrana.

O pár minut později se ocitl opět Nečas v podobné situaci jako u prvního golu, tentokrát mířil do noh Talčíka. Slavičín odpověděl centrem do vápna, kde domácí útočník rybičkou trefil rukavice připraveného Šišky. 

Na konci úvodní půlhodiny byl ve vápně stažen Pavlíček, následnou penaltu proměnil Stuchlík, 2:0. Za chvíli byl u míče opět Pavlíček, našel pěkným centrem na zadní tyči Zahradníka, ten ale ve velké šanci selhal a netrefil bránu. 

V posledních pěti minutách zlínští polevili a domácím se naskytli dvě šance ke skórování. Tu první vyřešil Šiška, který z boku míč mezi nohy nepustil. U druhé zasahovat nemusel, protože střela z vápna mířila nad jeho bránu.

Druhý poločas začal pro domácí velice špatně. Hned po pár sekundách výbornou přihrávkou mezi stopery vysunul Vičánek Nečase, jeho střelu vyrazil brankář jen do místa, kde byl připravený Votava, pro kterého nebyl problém uklidit míč do síťě, 3:0. 

Za necelé tři minuty to už bylo o čtyři branky. Opět aktivní Nečas byl po úniku z boku nedovoleně zastaven skluzem. K penaltě se postavil Mlýnek, míč napálil do břevna, následný souboj vyhrál Votava, ze kterého těžil Nečas a přidal střelou na zadní tyč další branku, 4:0. 

Za 10 minut se radovali i domácí, z hranice pokutového území kopal Školník přímý kop. Ten napálil na Šiškovu stranu a s pomocí tyče rozvlnil síť, 4:1. Odpověď ševců netrvala dlouho, Nečas našel krásným centrem hlavu Votavy a ten vstřelil další branku, 5:1.

S brankami se roztrhl pytel. Na 6:1 Vičánek dorazil střelu Gettlera a za chvíli po krásné přihrávce středem dokonal hattrick Votava, 7:1.

A chvíli před koncem uzavřeli konečné skóre domácí, když po dlouhém pasu za obranu a následném zlínském nedorozumění se prosadil Salajka, 7:2.
 
 

Generální partner

Lukrom a.s.

Hlavní partneři

Zlínský kraj Město Zlín Fastav a.s. STES HET Provit a.s. FAČR Raciola Raciola Mikrop Pozemní stavitelství Zlín ELKO EP, s.r.o. Stavební firma Navláčil

Partneři

Gambrinus Eurovia MPL Stavebniny Magneton a.s. Tekro a.s. Unimarco a.s. Arles T-MOTOR Zlín Sportovní kluby Zlín Eminent – chovatelská řada špičkových českých krmiv pro psy a kočky Hamag Závod biochemických služeb, výroba krmiv M tradeUhlsport

Partner výstroje

top4football Adidas

Bezpečnostní partner

BD Safe

Mediální partneři

Radio Zlín Radio Rock Max Zlínský deník

© 2011-2018 FC FASTAV Zlín & eSports.cz, s.r.o.

RSS kanál