U16 - SCM U16

Sedící zleva:
Lukovský Jakub, Tkadlec Radim, Vičánek Jan, Slaměna Patrik, Murka Petr - trenér, Pafka Jiří, Hábl Marek - trenér, Janků Jakub, Daněk Štěpán, Šubrt Filip, David Lukáš.

Stojící zleva:
Sklenář Petr, Polanský Jiří, Novák Filip, Daněk Radim, Matyáš Jiří, Kolář Jan, Lebánek Jan, Palčík Filip, Štěpánek Filip, Pavlis Michael, Kolář Jakub, Červenka Patrik, Švach Patrik.

U16 je jakýmsi servisním mužstvem pro U17 a zároveň připravovaným mužstvem pro vyšší ročník. Čím více hráčů z U16 naskočí či trvale se prosadí do sestavy U17, tím více v následujícím roce by mělo mužstvo díky těmto hráčům profitovat. Jelikož je hra v U17 rychlejší a hráči musí pracovat s míčem pod větším časoprostorovým tlakem, přenesou tento náboj hry v létě do „své“ skupiny a „nakazí“ tím své okolí. během podzimu se trvale více či méně prosazoval pouze Patrik Hellebrand, což bereme trochu s nelibostí a naším cílem do zimní přípravy je posunout ještě alespoň jednoho hráče do sestavy a další, kteří si k U17 občas přičichnou. Šanci určitě někteří dostanou a bude záležet pouze na nich , jestli počty navýší.
Po podzimu, kdy nás v jeho průběhu zasáhla velká marodka v podobě neustále rotujících viróz, jsme trochu za očekáváním. Věříme ale, že tvrdou prací, kterou jsme hráčům vysvětlovali, se hra bude zlepšovat. Ostatně závěr podzimu, kdy nás opustili „chlapské“ nemoci v podobě viróz, jsme přeci jen začali alespoň částečně předvádět fotbal, který měl trochu parametry. Věříme, že hráči si uvědomí, že jen tvrdá práce jim přinese lepší výkony a od prvních zimních tréninků si náročnost trenérského dua Hábl, Murka vezmou k srdci.

 
 

Generální partner

Lukrom a.s.

Hlavní partneři

Zlínský kraj Město Zlín Fastav a.s. STES HET Provit a.s. FAČR Raciola Raciola Mikrop Pozemní stavitelství Zlín ELKO EP, s.r.o. Stavební firma Navláčil

Partneři

Gambrinus Eurovia MPL Stavebniny Magneton a.s. Tekro a.s. Unimarco a.s. Arles T-MOTOR Zlín Sportovní kluby Zlín Eminent – chovatelská řada špičkových českých krmiv pro psy a kočky Hamag Závod biochemických služeb, výroba krmiv M tradeUhlsport

Partner výstroje

top4football Adidas

Bezpečnostní partner

BD Safe

Mediální partneři

Radio Zlín Radio Rock Max Zlínský deník

© 2011-2023 FC FASTAV Zlín & eSports.cz, s.r.o.

RSS kanál