Staň se jedním z nás!

Výsledky mládeže: U21 vyhrála v Jihlavě, žáci U15 a U14 naplno bodovali s Opavou

Naši junioři se včera představili v Jihlavě a připsali si první výhru v soutěži. Vítěznou branku vstřelil v 76. minutě Fantiš.

 
úterý 22.8.2017 | Redakce
 
 
 

Víkendový program mládeže

Tentokrát nás čeká tzv. "prodloužený víkend": Dorostenecké kategorie U19 a U17 hrají v Mladé Boleslavi své zápasy již v pátek. Naopak junioři se představí v Jihlavě až v pondělí. Naplno se už o víkendu rozjedou i nejmladší žákovské kategorie. Níže přinášíme přehled utkání:

 
pátek 18.8.2017 | Redakce
 
 
 

Výsledky mládeže: Výhra U19 nad Slováckem a výborný vstup U18 a U16 do soutěže!

O víkendu se rozjely naplno další soutěže našich mládežnických družstev. Výsledkům vévodí jednoznačně vysoká výhra dorostenců U19 nad 1. FC Slovácko. Velmi dobře si vedly kategorie U18 a U16, které v úvodním kole Moravskoslezské ligy porazily silný Třinec.

 
úterý 15.8.2017 | Redakce
 
 
 

V sobotu na Vršavě derby se Slováckem!

Víkendový zápasový program naší mládeže je opět bohatý, hned pět mužstev se představí na domácím hřišti a nebude chybět ani pikantní derby s 1. FC Slovácko!

 
čtvrtek 10.8.2017 | Redakce
 
 
 

Mladší dorostenci postoupili do skupinové fáze českého poháru

Mladší dorostenci kategorie U16 porazili ve 2. kole Českého poháru - Memoriálu Vlastislava Marečka na domácím hřišti MFK Karviná U16 a postoupili do semifinálové skupinové fáze, která proběhne v měsících listopad až březen.

 
středa 9.8.2017 | Redakce
 
 
 

Dorostenci U19 generálku na ligu zvládli, U17 rozjela brankostroj a žáci U13 vyhráli ve Vsetíně.

 
neděle 30.7.2017 | Redakce
 
 
 
Další stránky
123456>>
 
 

Generální partner

Lukrom a.s.

Hlavní partneři

Zlínský kraj Město Zlín Fastav a.s. STES HET Provit a.s. FAČR Raciola Raciola Mikrop Pozemní stavitelství Zlín ELKO EP, s.r.o. Stavební firma Navláčil

Partneři

Gambrinus Eurovia MPL Stavebniny Magneton a.s. Tekro a.s. Unimarco a.s. Arles T-MOTOR Zlín Sportovní kluby Zlín Eminent – chovatelská řada špičkových českých krmiv pro psy a kočky Hamag Závod biochemických služeb, výroba krmiv M tradeUhlsport

Partner výstroje

top4football Adidas

Bezpečnostní partner

BD Safe

Mediální partneři

Radio Zlín Radio Rock Max Zlínský deník

© 2011-2021 FC FASTAV Zlín & eSports.cz, s.r.o.

RSS kanál