Redakce
21.11.2016
Zahrát si první ligu byl vždy můj sen, přiznal Ondřej Bačo

Zahrát si první ligu byl vždy můj sen, přiznal Ondřej Bačo

Vykartovaný Jakub Jugas a zvýšená marodka zlínského celku před utkáním v Jihlavě katapultovala dvacetiletého obránce Ondřeje Bača do základní sestavy prvoligového mužstva. Ten prožil premiéru snů.
„Když jsem se dozvěděl, že nastoupím, nemohl jsem ani usnout. Byl jsem hrozně šťastný, ale zároveň také nervózní. Zahrát si první ligu byl vždy můj sen a hrozně jsem si přál, aby vše dobře dopadlo. Stále jsem si promítal v hlavě všechny možné scénáře, jak by mohlo utkání dopadnout, nakonec skončilo tím nejlepším možným způsobem,“ pochvaloval si první ligový start. 

„Hodně mi pomohl Tomáš Hájek. Neskutečně to odlehčoval, ale zároveň mě upozorňoval na velmi důležité věci, které se mi v zápase hodily,“ pochvaloval si podporu svého parťáka ve stoperské dvojici.  

Velké podpory se mu dostalo také doma. „Brácha mi volal den před utkáním a podporoval mě. Bohužel nemohl být přímo na stadionu, ale sledoval mě přes internet. Velkou radost měl táta, který mě podpořil s druhým bráchou přímo na stadionu,“ váží si podpory své rodiny.

Hned ve svém prvním utkání si dokázal připsat i svoji premiérovou žlutou kartu. „Trenér se mě o přestávce ptal, jestli to se žlutou kartou zvládnu dohrát. Odpověděl jsem mu, že to zvládnu, ale musel jsem si dávat větší pozor a v některých soubojích ubrat na agresivitě,“ přiznal obdivovatel Tomáše Řepky.

„Je to od malička můj fotbalový vzor. Je stejně jako já rodák z Brumova, jeho ostrý styl je mi blízký,“ poznamenal mladý stoper, jehož důraznou hru pocítil jihlavský útočník Michael Rabušic. 

Krušné chvíle prožil ve 43. minutě po souboji s jihlavským Batiojou, který se dožadoval pokutového kopu. „Hodně mi zatrnulo. Byl jsem otočený zády k rozhodčímu a slyšel jsem, že zapískal. Rozhodčí ale rozhodl dle mého názoru správně, velmi se mi v tu chvíli ulevilo,“ vzpomíná absolvent policejní školy v Holešově. 

Po utkání z něj ale všechno spadlo. „Přišlo mi hodně zpráv, všichni mi gratulovali. Byl jsem spokojený s výsledkem utkání, což pro mě v tu chvíli bylo nejdůležitější,“ zakončil obdivovatel anglického Liverpoolu. 

 
 

Generální partner

Lukrom a.s.

Hlavní partneři

Zlínský kraj Město Zlín Fastav a.s. STES HET Provit a.s. FAČR Raciola Raciola Mikrop Pozemní stavitelství Zlín ELKO EP, s.r.o. Stavební firma Navláčil

Partneři

Gambrinus Eurovia MPL Stavebniny Magneton a.s. Tekro a.s. Unimarco a.s. Arles T-MOTOR Zlín Sportovní kluby Zlín Eminent – chovatelská řada špičkových českých krmiv pro psy a kočky Hamag Závod biochemických služeb, výroba krmiv M tradeUhlsport

Partner výstroje

top4football Adidas

Bezpečnostní partner

BD Safe

Mediální partneři

Radio Zlín Radio Rock Max Zlínský deník

© 2011-2017 FC FASTAV Zlín & eSports.cz, s.r.o.

RSS kanál