Redakce
27.7.2017
Víkendový program mládeže

Víkendový program mládeže

Bohatý víkendový program mají před sebou zlínští mladíci:
Kategorie U21 (trenérská dvojice Marek Kalivoda-Jan Jelínek) odstartuje svoji premiérovou sezónu v Juniorské lize po dohodě se svým soupeřem 1. FC SLOVÁCKEM až v pondělí 31. 7. na hřišti ve Spytihněvi od 11.00 hodin.

Nejstarší dorostenci - kategorie U19 -  (trenéři Jaroslav Matějíček - Roman Dobeš) odehraje generálku před startem Celostátní ligy staršího dorostu v Trnavě proti tamnímu Spartaku, a to v sobotu 29. 7. od 11.00 hod.

Nově vytvořená dorostenecká kategorie U18 ( trenér Radomír Divila) se představí v sobotu 29. 7. od 17.00 hodin na hřišti Viktorie Otrokovice proti rezervnímu týmu mužů.

Dorostenecké kategorie U17, (trenéři Radek Matulík, Milan Otepka a Karel Malenovský) a U16  (trenéři Petr Štěpaník a Jan Krhůtek) se představí v sobotu 29. 7. na hřišti v Újezdci u Luhačovic od 9.30 hod. respektive od 11.30 hod. Kvalitním soupeřem jim bude FK JABLONEC, který je v Uherském Brodě na herním soustředění.

Starší žáci kategorie U15 (trenér Milan Hanko) odehrají své přípravné utkání v sobotu 29. 7. doma ve Sportovním areálu Vlastislava Marečka na Vršavě od 10.00 hodin proti týmu MFK VÍTKOVICE.

Žáci kategorie U14  (trenéři Radek Gába, Luděk Marcaník, Karel Šimurda) společně s kategorií U12 (trenéři Marek Hošťálek, Jakub Řihák, Milan Vítek) odjíždějí již v pátek na třídenní turnaj do Hradce Králové, kde se utkají s kvalitními týmy mj. s  AC SPARTA, FC BANÍK OSTRAVA, MFK ŽILINA  atd.

Kategorie U13 pod vedením trenérů Zapletala a Hlavňovského se utkají v sobotu 29. 7. se svými vrstevníky ve Vsetíně proti tamnímu FC. Začátek utkání je v 10.00 hodin.
 
 

Generální partner

Lukrom a.s.

Hlavní partneři

Zlínský kraj Město Zlín Fastav a.s. STES HET Provit a.s. FAČR Raciola Raciola Mikrop Pozemní stavitelství Zlín ELKO EP, s.r.o. Stavební firma Navláčil

Partneři

Gambrinus Eurovia MPL Stavebniny Magneton a.s. Tekro a.s. Unimarco a.s. Arles T-MOTOR Zlín Sportovní kluby Zlín Eminent – chovatelská řada špičkových českých krmiv pro psy a kočky Hamag Závod biochemických služeb, výroba krmiv M tradeUhlsport

Partner výstroje

top4football Adidas

Bezpečnostní partner

BD Safe

Mediální partneři

Radio Zlín Radio Rock Max Zlínský deník

© 2011-2017 FC FASTAV Zlín & eSports.cz, s.r.o.

RSS kanál