Redakce
7.8.2017
Víkendová konfrontace s Brnem vyzněla spíše pro naše barvy, naopak Trenčín dominoval

Víkend ve znamení soubojů našich týmů se Zbrojovkou Brno a AS Trenčín přinesl následující výsledky:
FC FASTAV Zlín "A" muži - ZBROJOVKA Brno  2-1 (0-0). Branky: Pavlík vlastní, Ekpai
Skvělý obrat v deseti hráčích bez vyloučeného Janíčka - to se cení!

ZBROJOVKA Brno U21 - FC FASTAV Zlín U21  2-2 (2-1). Branky: Bartolomeu, Tkadlec A.
Utkání výborné úrovně, ve svižném tempu se spoustou šancí. Bodový zisk zajistil Adam Tkadlec v 90. minutě po rohovém kopu Roberta Bartolomea!

ZBROJOVKA Brno U19 - FC FASTAV Zlín U19  4-1 (1-1). Branka: Slaměna
Krutý výsledek, dobrý herní projev v druhém poločase nebyl podpořen brankami, a tak soupeř v závěru trestal.

ZBROJOVKA Brno U17 - FC FASTAV Zlín U17  1-2 (1-1). Branky: Strachoň, Hrdlička
Výborný výkon našich mladíků a skvělý vstup do soutěže!

FC FASTAV Zlín U13 - ZBROJOVKA Brno U13  3-2. Branky: 2 Průcha, Frolek (v rámci turnaje v Trenčíně)

FC FASTAV Zlín U12 - ZBROJOVKA Brno U12  2-2. Branky: Branecký, Fojtík (v rámci turnaje v Trenčíně)

Série přípravných utkání proti velmi kvalitnímu soupeři ze Slovenska vyzněla jednoznačně pro naše východní sousedy:

FC FASTAV Zlín U18 - AS TRENČÍN U17  1-7 ( 1-5). Branka: Kopilec

FC FASTAV Zlín U16 - AS TRENČÍN U16  1-6  (0-3). Branka: Tkáč

FC FASTAV ZLÍN U15 - AS TRENČÍN U15  3-7 (2-3). Branky: Albert, Hamrlík, Červinka

FC FASTAV ZLÍN U14 - AS TRENČÍN U14  1-7 (1-3). Branka: Bůžek

AS TRENČÍN U13 - FC FASTAV ZLÍN U13  2-1. Branka: Navrátil Filip (v rámci turnaje v Trenčíně)

AS TRENČÍN U12 - FC FASTAV ZLÍN U12  4-0. (v rámci turnaje v Trenčíně)

Zlínský kraj Město Zlín Fastav a.s. STES HET Provit a.s. FAČR Raciola Raciola Mikrop Pozemní stavitelství Zlín ELKO EP, s.r.o. Stavební firma Navláčil

Gambrinus Eurovia MPL Stavebniny Magneton a.s. Tekro a.s. Unimarco a.s. Arles T-MOTOR Zlín Sportovní kluby Zlín Eminent – chovatelská řada špičkových českých krmiv pro psy a kočky Hamag Závod biochemických služeb, výroba krmiv M tradeUhlsport