Robert Štach
26.07.2014
Trenér Martin Pulpit měl ke spokojenosti daleko

Trenér Martin Pulpit měl ke spokojenosti daleko

Ševci sice potvrdili v Tasovicích roli favorita, na vyložené šance svého soupeře jednoznačně přestříleli, nicméně celkový dojem z předvedené hry neuspokojil trenéra Martina Pulpita ani domácí fanoušky. Ti se přišli na ligový mančaft podívat s očekáváním, domů však odcházeli mírně zklamání. Žádný velký fotbalový svátek se nekonal.

„Stejně jako ve středu jsem zklamaný z naší produktivity. To co dokážeme neproměnit, to už hraničí s uměním. Někteří hráči se několikrát dostali k zakončení z malého vápna a bránu přestřelili. Podle mě takoví fotbalisté nemají ve druhé lize co dělat,“ nebral si servítky zlínský kouč.

Ačkoliv hosté na půdě divizního soupeře postupně nacházeli skulinky v obraně, způsob, jakým si počínali v zakončení, byl místy až tristní. „Obávám se, že kdybychom podobným způsobem pokračovali i v ligových utkáních, nebudeme hrát ve Fotbalové národní lize stejně jako loni důstojnou roli. Není pravděpodobné, že bychom si vypracovávali tolik šancí a pokud si v mistrovských zápasech budeme počínat v koncovce podobně laxně a budeme dělat vše na půl plynu, fotbalový pánbůh nás za to znovu potrestá,“ nabádá zlínský kouč.

Celkový dojem z pohárové generálky na blížící se start Fotbalové národní ligy proti Třinci tak zůstal hodně rozpačitý. „Myslel jsem si, že na ligový start tímto zápasem připravíme mnohem lépe, z našeho vystoupení jsem hodně zklamaný a rozladěný. Na rozdíl od hráčů a některých dalších lidí si to však uvědomuji. Pak jsem však braný často na pranýř za to, že jsem na hráče přísný. Když ovšem polevím, dopadá to takto,“ poukázal Martin Pulpit. 

 
 

Generální partner

Lukrom a.s.

Hlavní partneři

Zlínský kraj Město Zlín Fastav a.s. STES HET Provit a.s. FAČR Raciola Raciola Mikrop Pozemní stavitelství Zlín ELKO EP, s.r.o. Stavební firma Navláčil

Partneři

Gambrinus Eurovia MPL Stavebniny Magneton a.s. Tekro a.s. Unimarco a.s. Arles T-MOTOR Zlín Sportovní kluby Zlín Eminent – chovatelská řada špičkových českých krmiv pro psy a kočky Hamag Závod biochemických služeb, výroba krmiv M tradeUhlsport

Partner výstroje

top4football Adidas

Bezpečnostní partner

BD Safe

Mediální partneři

Radio Zlín Radio Rock Max Zlínský deník

© 2011-2022 FC FASTAV Zlín & eSports.cz, s.r.o.

RSS kanál