Michal Sedláček/Dominik Zahnaš
21.4.2017
Tomáš Janíček: Když vstřelíme první gól, tak věřím, že vyhrajeme

Tomáš Janíček: Když vstřelíme první gól, tak věřím, že vyhrajeme

Už zítra na ševce čeká další ligové utkání. Tentokrát zabojují o body na hřišti Bohemians. Pražský klub figuruje v tabulce na 13. místě se ziskem 25 bodů. Ševci se budou pokoušet prolomit dlouhé čekání na ligovou výhru. Nebude to však nic lehkého, jak potvrzuje Tomáš Janíček.
"Nečeká nás vůbec lehký zápas. Bohemka doma porazila Jihlavu a sahala i po třech bodech v Boleslavi," upozorňuje řízný hráč Zlína, jenž v minulém utkání nastoupil na pozici stopera. Normálně však působí jako defenzivní záložník. "Nedělá mi problém hrát ve středu obrany. Jsem spíš obránce než záložník. Ve středu zálohy jsem začal hrát až kolem 28 let v Boleslavi za trenéra Koubka," prozrazuje Janíček.

Ten ale pro zápas v Praze bude chybět. "Proti Teplicím jsem kvůli svalovému zranění střídal, takže budu chybět minimálně čtrnáct dní," upřesňuje čtyřiatřicetiletý hráč. Svým spoluhráčům však bude pochopitelně držet palce. "Bohemians hrají aktivní a agresivní fotbal. Snaží se hrát hodně kombinačně a být silní na míči. Když vstřelíme první gól, tak věřím, že vyhrajeme my," říká a stále věří, že se ševci ještě zapojí do boje o evropské poháry. "Do konce ligy zbývá šest kol a o titul, poháry i záchranu se bude hrát letos až do konce. Nic nevzdáváme a navíc jsme ve hře o poháry i v MOL Cupu," připomíná.

 
 

Generální partner

Lukrom a.s.

Hlavní partneři

Zlínský kraj Město Zlín Fastav a.s. STES HET Provit a.s. FAČR Raciola Raciola Mikrop Pozemní stavitelství Zlín ELKO EP, s.r.o. Stavební firma Navláčil

Partneři

Gambrinus Eurovia MPL Stavebniny Magneton a.s. Tekro a.s. Unimarco a.s. Arles T-MOTOR Zlín Sportovní kluby Zlín Eminent – chovatelská řada špičkových českých krmiv pro psy a kočky Hamag Závod biochemických služeb, výroba krmiv M tradeUhlsport

Partner výstroje

top4football Adidas

Bezpečnostní partner

BD Safe

Mediální partneři

Radio Zlín Radio Rock Max Zlínský deník

© 2011-2017 FC FASTAV Zlín & eSports.cz, s.r.o.

RSS kanál