Redakce SG
23.3.2017

Spolupráce s fotbalovou veřejností

Dovolujeme si oslovit nejen zlínskou fotbalovou veřejnost a požádat vás o spolupráci s naší pracovní skupinou ve věci zapůjčení fotodokumentace, novinových zpráv, zápasových programu a jiných podkladů, souvisejících se zlínskou fotbalovou historií.
Naším cílem je maximálně zdokumentovat jednotlivá soutěžní období zlínských mužstev, a to nejenom v kategorii „A“, ale i dorosteneckých a žákovských celků. (př. gottwaldovská – zlínská liga žáků a základních škol). Mládežnické kategorie byly, jsou a doufejme že budou základem výchovy fotbalových talentů a mají své nezadatelné místo v naší historii. 

Zpracovat přehledně a smysluplně náš projekt „Od SK Baťa až po současnost“, si kromě naší dobrovolné práce vyžádá v závěru realizace i úhradu nezbytných nákladů spojených s poplatky například: za zapůjčení archivních materiálů od k tomu ustanovených státních institucí. (Archiv Klečůvka, Muzeum zlínského kraje, knihovny, filmové archivy Kudlov, Praha a archiv ČT.aj.).  

Pokud se rozhodnete podpořit naši činnost jakoukoliv finanční částkou formou daru, nebo sponzorského příspěvku, budeme vám velmi s poděkováním zavázáni a naše darovací smlouvy obsahují i nabídnutou formu zveřejnění vaší podpory naše projektu v dokončeném díle. 

K tomuto účelu jsme zřídili samostatný účet u České spořitelny, a. s. – regionální korporátní centrum ve Zlíně – Zarámí čp. 4463, PSČ 761 65. Číslo našeho účtu je: 709 6762/0800 a je zřízen na Fotbalový club Zlín, z. s. se sídlem na Vršavě.  

Účet je pod přímou kontrolou předsedy představenstva Fotbalového clubu Zlín, z.s panem Ing. Josefem Gábou, Ing. Janem Jančou a Ing. Lucii Pavlíčkovou – ekonomkou FC FASTAV Zlín, a. s. 

Darovací smlouvy, včetně samostatné Smlouvy o reklamě, jsou uvedeny na našem webu SG Zlín. 

Za jakoukoliv finanční podporu děkujeme. Za pracovní skupinu podá případné bližší informace ing. J. Janča – ekonom tel.: +420 727 909 065. Kontaktní osoba: Arnošt Hošek tel.: +420 721 865 185. (za pracovní skupinu: T. P.+P. Č. K + Ing. J. J+A. H.)

Dokumenty ke stažení:

Podpořte projekt "Od SK Baťa po současnost" zasláním příspěvku na transparentní účet. 
 
 

Generální partner

Lukrom a.s.

Hlavní partneři

Zlínský kraj Město Zlín Fastav a.s. STES HET Provit a.s. FAČR Raciola Raciola Mikrop Pozemní stavitelství Zlín ELKO EP, s.r.o. Stavební firma Navláčil

Partneři

Gambrinus Eurovia MPL Stavebniny Magneton a.s. Tekro a.s. Unimarco a.s. Arles T-MOTOR Zlín Sportovní kluby Zlín Eminent – chovatelská řada špičkových českých krmiv pro psy a kočky Hamag Závod biochemických služeb, výroba krmiv M tradeUhlsport

Partner výstroje

top4football Adidas

Bezpečnostní partner

BD Safe

Mediální partneři

Radio Zlín Radio Rock Max Zlínský deník

© 2011-2017 FC FASTAV Zlín & eSports.cz, s.r.o.

RSS kanál