Dominik Zahnaš
25.07.2017
Róbert Matejov prodloužil smlouvu do konce roku 2019

Róbert Matejov prodloužil smlouvu do konce roku 2019

Dobrá zpráva pro všechny fanoušky zlínského fotbalu. Krajní obránce Róbert Matejov prodloužil se zlínským klubem smlouvu do konce roku 2019.
„Jsem rád, že jsme se nakonec dohodli na prodloužení smlouvy do konce roku 2019. V nové sezoně nás čekají nové výzvy, na které se hrozně těším,“ řekl těsně po podpisu Róbert Matejov.  

„Život ve Zlíně mi vyhovuje. Jsem zde již pět roků, takže se tu cítím jako doma,“ vyjádřil spokojenost s místním prostředím Matejov. 

Devětadvacetiletý rodák ze slovenské Prievidze je hráčem Zlína již od roku 2012, kdy přestoupil z druholigového Varnsdorfu. Po postupu do nejvyšší soutěže se vypracoval ve stálici základní sestavy trenéra Bohumila Páníka, který jej začal využívat na pozici levého obránce. 

Během dvou prvoligových sezon nastoupil slovenský rodák celkem do 52 utkání, ve kterých odehrál 4353 minut a připsal si 8 gólových asistencí.
 
 

Generální partner

Lukrom a.s.

Hlavní partneři

Zlínský kraj Město Zlín Fastav a.s. STES HET Provit a.s. FAČR Raciola Raciola Mikrop Pozemní stavitelství Zlín ELKO EP, s.r.o. Stavební firma Navláčil

Partneři

Gambrinus Eurovia MPL Stavebniny Magneton a.s. Tekro a.s. Unimarco a.s. Arles T-MOTOR Zlín Sportovní kluby Zlín Eminent – chovatelská řada špičkových českých krmiv pro psy a kočky Hamag Závod biochemických služeb, výroba krmiv M tradeUhlsport

Partner výstroje

top4football Adidas

Bezpečnostní partner

BD Safe

Mediální partneři

Radio Zlín Radio Rock Max Zlínský deník

© 2011-2021 FC FASTAV Zlín & eSports.cz, s.r.o.

RSS kanál