Dominik Zahnaš
15.3.2017
Recept na Spartu? Trpělivost a poctivost, říká brankář Švenger

Recept na Spartu? Trpělivost a poctivost, říká brankář Švenger

Fotbalisté Zlína již v pátek nastoupí na horké půdě pražské Letné. Soupeřem jim bude právě několikanásobný mistr české ligy AC Sparta Praha. Pikantní bude utkání především pro brankáře Milana Švengera, který právě v pražské Spartě prožil poměrnou část své kariéry.
„Po jedenácti letech je to moje první utkání proti Spartě, kdy nemám zákaz do utkání zasáhnout. Věřím, že tato premiéra bude pro nás bodově ohodnocena, protože naše mužstvo má svou kvalitu,“ těší se na utkání zimní posila ševců.

Spartu do utkání proti Zlínským fotbalistům povede premiérově trenér Petr Rada, který byl v úterý zvolen šéfem lavičky A-týmu po odvolání trenérů Požára a Holoubka. "Nevím, zda je to pro ně výhoda, nebo nevýhoda. Každopádně podstatné se odehraje na hřišti," ví zlínský brankář.

„Působí to na mě jako léčba šokem. Kluci se budou chtít trenérovi hned ukázat a budou nabuzeni,“ hledá možná pozitiva na volbě nového kouče. Stihne ovšem svůj tým dobře připravit na páteční utkání proti Zlínským? „Určitě je bude chtít především pobláznit,“ tuší Švenger.

A recept Zlínských fotbalistů na úspěch? „Jednoznačně trpělivost a poctivost. Kvalita našeho kádru je vysoká a myslím si, že právě nyní je obrovská příležitost na Spartě uspět. Já doufám, že se nám to povede a potěšíme naše fanoušky,“ přeje si Milan Švenger. 

 
 

Generální partner

Lukrom a.s.

Hlavní partneři

Zlínský kraj Město Zlín Fastav a.s. STES HET Provit a.s. FAČR Raciola Raciola Mikrop Pozemní stavitelství Zlín ELKO EP, s.r.o. Stavební firma Navláčil

Partneři

Gambrinus Eurovia MPL Stavebniny Magneton a.s. Tekro a.s. Unimarco a.s. Arles T-MOTOR Zlín Sportovní kluby Zlín Eminent – chovatelská řada špičkových českých krmiv pro psy a kočky Hamag Závod biochemických služeb, výroba krmiv M tradeUhlsport

Partner výstroje

top4football Adidas

Bezpečnostní partner

BD Safe

Mediální partneři

Radio Zlín Radio Rock Max Zlínský deník

© 2011-2017 FC FASTAV Zlín & eSports.cz, s.r.o.

RSS kanál