Michal Sedláček
19.5.2017
Povzbuzení vítězstvím v poháru míří ševci na Duklu

Povzbuzení vítězstvím v poháru míří ševci na Duklu

Ševci už doma sice mají trofej, ale sezona ještě nekončí. Před týmem jsou závěrečná dvě kola ePojisteni.cz ligy. To další už zítra, kdy se Zlín od 17:00 představí na půdě Dukly Praha. Bude to utkání, v kterém už ani jednomu z týmu o moc nepůjde. Pochopitelně však bude chtít každý vyhrát a vylepšit tabulkové umístění.
Asi netřeba příliš připomínat poslední utkání ševců. Každý ho jistě má v živé paměti. Zlín v něm ve finále MOL Cupu zdolal Opavu a domů dovezl trofej a vstupenku do Evropské ligy. Hráči si užili oslavu tohoto historického úspěchu a nyní se zase připravují na ligu, kde by rádi vylepšili nelichotivou bilanci. Naposledy doma ševci padli s Jihlavou, jenž bojuje o záchranu, 0:3. Poslední tři duely navíc svěřenci Bohumila Páníka prohráli. Šanci na nápravu mají tedy proti Dukle, která je v podobné situaci jako Zlín.

Dukla se v tabulce nachází dvě místa zpět. Patří ji tedy 8. místo se ziskem 34 bodů v osmadvaceti duelech. Doma pak dokázali svěřenci trenéra Jaroslava Hynka uhrát 20 bodů ve 14 duelech. Naposledy se povedlo Dukle vybojovat remízu 2:2 na Slavii. Nejlepšími střelci týmu jsou Jan Holenda a Nigerijec Peter Olayinka, kteří nasázeli pět branek. Právě Olayinka rozhodl poslední duel Zlína a Dukly. I díky němu má pražský klub ve vzájemných zápasech lehce navrch. Z pěti utkání dokázal vyhrát dvakrát, jednou se z výhry radovali ševci a dvakrát neměl duel vítěze.
 
 

Generální partner

Lukrom a.s.

Hlavní partneři

Zlínský kraj Město Zlín Fastav a.s. STES HET Provit a.s. FAČR Raciola Raciola Mikrop Pozemní stavitelství Zlín ELKO EP, s.r.o. Stavební firma Navláčil

Partneři

Gambrinus Eurovia MPL Stavebniny Magneton a.s. Tekro a.s. Unimarco a.s. Arles T-MOTOR Zlín Sportovní kluby Zlín Eminent – chovatelská řada špičkových českých krmiv pro psy a kočky Hamag Závod biochemických služeb, výroba krmiv M tradeUhlsport

Partner výstroje

top4football Adidas

Bezpečnostní partner

BD Safe

Mediální partneři

Radio Zlín Radio Rock Max Zlínský deník

© 2011-2017 FC FASTAV Zlín & eSports.cz, s.r.o.

RSS kanál