Redakce
14.09.2017
Pojeďte povzbudit ševce na venkovní zápasy Evropské ligy

Pojeďte povzbudit ševce na venkovní zápasy Evropské ligy

Rusko, Dánsko a Moldavsko. Destinace, kam zamíří zlínští fotbalisté k zápasům Evropské ligy. Ten první je čeká už na konci září, kdy poletí k zápasu proti Lokomotivu Moskva. Možnost vydat se podpořit svůj klub mají i zlínští fanoušci.
Nejprve 28. září Moskva a zápas proti Lokomotivu. Dále pak 2. listopadu Dánsko a souboj s Kodaní a na závěr to bude Moldavsko s duelem proti Sheriffu Tiraspol. Takový je jízdní řád venkovních utkání zlínských fotbalistů. Neváhejte a zažijte kouzlo Evropské ligy přímo na stadionu. Pro objednávky vstupenek se může hlásit na emailu níže.


Prodej vstupenek na venkovní utkání: 

· závazné objednávky přes evropskaliga@fcfastavzlin.cz,

· objednávky na Moskvu do 20.9.2017,

· objednávky na Kodaň do 10.10.2017

· objednávky na Tiraspol do 28.11.2017


Cena vstupenky do sektoru fanoušků:

· Lokomotiv Moskva: Kč 160,-

· Kodaň: Kč 390,-¨


Po rezervaci si vstupenky mohou fanoušci po domluvě vyzvednout na stadionu ve Zlíně nebo budou zaslány poštou po úhradě faktury.

 
 

Generální partner

Lukrom a.s.

Hlavní partneři

Zlínský kraj Město Zlín Fastav a.s. STES HET Provit a.s. FAČR Raciola Raciola Mikrop Pozemní stavitelství Zlín ELKO EP, s.r.o. Stavební firma Navláčil

Partneři

Gambrinus Eurovia MPL Stavebniny Magneton a.s. Tekro a.s. Unimarco a.s. Arles T-MOTOR Zlín Sportovní kluby Zlín Eminent – chovatelská řada špičkových českých krmiv pro psy a kočky Hamag Závod biochemických služeb, výroba krmiv M tradeUhlsport

Partner výstroje

top4football Adidas

Bezpečnostní partner

BD Safe

Mediální partneři

Radio Zlín Radio Rock Max Zlínský deník

© 2011-2023 FC FASTAV Zlín & eSports.cz, s.r.o.

RSS kanál