Redakce
14.09.2017
Nové reklamní předměty s evropskou tématikou přímo na Andrově stadionu

Nové reklamní předměty s evropskou tématikou přímo na Andrově stadionu

První utkání Evropské ligy se kvapem blíží. Zlínští již zítra vyzvou moldavský klub Sheriff Tiraspol. Na své si přijdou i fanoušci ševců, pro které chystáme přímo na místě prodej fans předmětů, a to i s evropskou tematikou.
Příznivce žlutomodrých budou připraveny dva mobilní fanshopy přímo na Andrově stadioně a to u západní a východní tribuny. K dostání bude většina produktů, které znáte z naší nabídky a pozor! Novinkou budou zbrusu nový sortiment vyrobený s evropskou tematikou. Na památku si budete moct pořídit šály, klíčenky na krk a přívěsek na klíče.

Nenechte si ujít ani speciální vydání bulletinu, ve kterém vás čeká velký rozhovor s kapitánem Petrem Jiráčkem, zajímavosti z Evropské ligy, kteří hráči už „Evropu“ okusili nebo jaká byla cesta našeho týmu do světa?

Andrův stadion bude zítra 14.9.2017 otevřen hodinu a půl před samotným výkopem.

Press centro bude novinářům zpřístupněno již 2 hod. před začátkem utkání současně s vydáním akreditací (+foto/video vest).

Vstupenky i balíčky si stále můžete pořídit prostřednictvím našeho webu zde http://www.fcfastavzlin.cz/tickets.asp

Vstupenky na zítřejší utkání proti FC Sheriff Tiraspol budou k prodeji i zítra na pokladnách Androva stadionu v Olomouci, které se otevřou od 10:30 hod.

Buďte u toho! Zažijte Evropskou ligu společně s námi a pojďte ŠEVCE podpořit přímo na místo dění!!
 
 

Generální partner

Lukrom a.s.

Hlavní partneři

Zlínský kraj Město Zlín Fastav a.s. STES HET Provit a.s. FAČR Raciola Raciola Mikrop Pozemní stavitelství Zlín ELKO EP, s.r.o. Stavební firma Navláčil

Partneři

Gambrinus Eurovia MPL Stavebniny Magneton a.s. Tekro a.s. Unimarco a.s. Arles T-MOTOR Zlín Sportovní kluby Zlín Eminent – chovatelská řada špičkových českých krmiv pro psy a kočky Hamag Závod biochemických služeb, výroba krmiv M tradeUhlsport

Partner výstroje

top4football Adidas

Bezpečnostní partner

BD Safe

Mediální partneři

Radio Zlín Radio Rock Max Zlínský deník

© 2011-2021 FC FASTAV Zlín & eSports.cz, s.r.o.

RSS kanál