Robert Štach
26.07.2014
Na ligu by to bylo málo, uznal záložník Lukáš Motal

Na ligu by to bylo málo, uznal záložník Lukáš Motal

Těžko najít řadu, s níž mohli být ševci v Tasovicích spokojeni. Potvrdil to i středopolař a střelec vítězné branky Lukáš Motal, jenž za hlavní příčinu označil množství neproměněných šancí hostujícího celku.

Čím si vysvětlujete takové trápení?

Hned na začátku jsme měli několik dobrých šancí, které jsme měli proměnit. Tím jsme si to strašně zkomplikovali a pak to vypadalo že se trápíme až do konce.

Za bezbrankového stavu měl ale dvě šance i soupeř, vzpomínáte?

To je pravda, to nepopírám, ale zase se budu opakovat, že kdybychom hned ze začátku své šance proměnili, nedostávali by se domácí do tolika příležitostí. Na můj vkus jsme Tasovicím dovolili až příliš mnoho šancí, musíme si na to dávat lepší pozor.

Překvapilo vás, že Tasovice držely krok až do konce?

Není to naše dobrá vizitka. Na druhou stranu jsou tyto pohárové zápasy hrozně těžké. Když nedáte rychle pět šest branek, tak se soupeř fotbalem baví, hraje na hraně možností, má z toho radost a podle toho to dnes také vypadalo.Domácí měli elán, běhali a žili až do konce.

Jste tedy i přes postup a vítězství zklamáni?

Zákládní cíl jsme splnili. Celkový dojem však není optimální. Je to škoda. Takto jsme to určitě nechtěli. Měli jsme zápas zvládnout lépe. Musíme se z toho poučit, a udělat vše pro to, aby první mistrovské utkání vypadalo úplně jinak. Na ligu by to bylo málo.

 
 

Generální partner

Lukrom a.s.

Hlavní partneři

Zlínský kraj Město Zlín Fastav a.s. STES HET Provit a.s. FAČR Raciola Raciola Mikrop Pozemní stavitelství Zlín ELKO EP, s.r.o. Stavební firma Navláčil

Partneři

Gambrinus Eurovia MPL Stavebniny Magneton a.s. Tekro a.s. Unimarco a.s. Arles T-MOTOR Zlín Sportovní kluby Zlín Eminent – chovatelská řada špičkových českých krmiv pro psy a kočky Hamag Závod biochemických služeb, výroba krmiv M tradeUhlsport

Partner výstroje

top4football Adidas

Bezpečnostní partner

BD Safe

Mediální partneři

Radio Zlín Radio Rock Max Zlínský deník

© 2011-2022 FC FASTAV Zlín & eSports.cz, s.r.o.

RSS kanál