Robert Štach
20.9.2014
Měli jsme víc tutových šancí, věděl po smolné porážce Lukáš Holík

Měli jsme víc tutových šancí, věděl po smolné porážce Lukáš Holík

Lukáš Holík patřil k hlavním tahounům ševců v sobotním utkání na půdě Karviné. Zlínské záložník svou šikovností platil na domácí zadáky, ani jeho um však nepřinesl žlutomodrým barvám bodový zisk na severu Moravy.

Po asi nejlepším venkovním výkonu sezony odjíždíte s prázdnou. Souhlasíte?

Přesně tak, mohu jenom souhlasit. Myslím si, že to byl z naší strany dobrý výkon. Měli jsme víc tutových šancí, které jsme mohli proměnit a minimálně remízu jsme zde uhrát mohli.

Kde se lámal chleba?

Už konec první půle jsme odehráli vcelku slušně a na začátku druhého poločasu jsme si vypracovali snad tři čtyři gólové šance, které jsme však neproměnili. Soupeř nás za to potrestal v závěru druhým gólem ze standardní situace a bylo rozhodnuto.

Asi nejlepší pasáž zápasu jste odehráli ve chvíli, kdy na hřiště přišli drobnější a rychlejší fotbalisté. Vyhovovalo vám to?

Určitě. Myslím si, že celý zápas jsme se snažili hrát po zemi, i když jsme měli vpředu vysoké hráče, protože všechny gólové šance přišly po našich rychlých přechodech přes střed hřiště, kudy jsme míče vodili po zemi. Nemyslím si tedy, že by šlo o něco náhodného. Celý týden jsme to trénovali a na soupeře se připravovali. O to víc samozřejmě porážka mrzí.

Nakonec jste se v závěru přece jen prosadili, škoda zbytečné druhé branky domácích krátce předtím, že?

Druhý gól Karviné opravdu patřil do kategorie smolných, nicméně nechtěl bych se na to vymlouvat. Měli jsme vyloženější šance než domácí, ale nenaložili jsme s nimi dobře. Oni byli produktivnější a šťastnější.

 
 

Generální partner

Lukrom a.s.

Hlavní partneři

Zlínský kraj Město Zlín Fastav a.s. STES HET Provit a.s. FAČR Raciola Raciola Mikrop Pozemní stavitelství Zlín ELKO EP, s.r.o. Stavební firma Navláčil

Partneři

Gambrinus Eurovia MPL Stavebniny Magneton a.s. Tekro a.s. Unimarco a.s. Arles T-MOTOR Zlín Sportovní kluby Zlín Eminent – chovatelská řada špičkových českých krmiv pro psy a kočky Hamag Závod biochemických služeb, výroba krmiv M tradeUhlsport

Partner výstroje

top4football Adidas

Bezpečnostní partner

BD Safe

Mediální partneři

Radio Zlín Radio Rock Max Zlínský deník

© 2011-2018 FC FASTAV Zlín & eSports.cz, s.r.o.

RSS kanál