Zuzana Molková
15.5.2017
Horké info pro fanoušky! Přijďte si užít finále poháru MOL Cup na náměstí Míru ve Zlíně!

Horké info pro fanoušky! Přijďte si užít finále poháru MOL Cup na náměstí Míru ve Zlíně!

Již za dva dny čeká tým FC FASTAV Zlín velké finále poháru MOL Cup, ve kterém nastoupí proti druholigové Opavě. V souboji půjde o hodně! Klub připravuje pro fanoušky projekci na náměstí Míru.
Pro fanoušky, kteří se bohužel na olomoucký stadion nedostanou, máme horkou pozvánku! Zlínský klub se rozhodl, ve spolupráci s městem Zlín, agenturou Velryba a dalšími partnery, připravit velkoplošnou projekci (5x3m) na náměstí Míru před radnicí ve Zlíně.

Program bude na zlínském náměstí Míru začínat od 16:30 hodin, samotný přenos utkání na velkoplošné projekci pak začne v 17:30 hodin. Součástí bude i doprovodný program za asistence moderátorů Radia Zlín. Pro fanoušky bude zajištěno i občerstvení v přistavených stáncích (pivo, nealko, párky…).

Vstup na akci je zdarma.

Přijďte si všichni (co se nedostanete do místa dění) společně užít finále a podpořit ševce v tomto historickém okamžiku – finále MOL Cup 2017.

Středeční finále MOL Cupu se odehraje na Andrově stadionu v Olomouci, který pojme téměř 13 000 diváků. Vítěz získá kromě trofeje i vstupenku do Evropské ligy, konkrétně do 3. předkola této velké soutěže. Letos však je naděje, že vítěz MOL Cupu půjde přímo do skupinové fáze Evropské ligy. K tomu je však zapotřebí, aby Manchester United vyhrál letošní ročník Evropské ligy.
 
 

Generální partner

Lukrom a.s.

Hlavní partneři

Zlínský kraj Město Zlín Fastav a.s. STES HET Provit a.s. FAČR Raciola Raciola Mikrop Pozemní stavitelství Zlín ELKO EP, s.r.o. Stavební firma Navláčil

Partneři

Gambrinus Eurovia MPL Stavebniny Magneton a.s. Tekro a.s. Unimarco a.s. Arles T-MOTOR Zlín Sportovní kluby Zlín Eminent – chovatelská řada špičkových českých krmiv pro psy a kočky Hamag Závod biochemických služeb, výroba krmiv M tradeUhlsport

Partner výstroje

top4football Adidas

Bezpečnostní partner

BD Safe

Mediální partneři

Radio Zlín Radio Rock Max Zlínský deník

© 2011-2017 FC FASTAV Zlín & eSports.cz, s.r.o.

RSS kanál