Redakce SG
7.7.2017
Hokejový výsledek Staré gardy

Hokejový výsledek Staré gardy

Třetí letošní utkání sehráli fotbalisté Staré gardy v Záhlinicích v rámci oslav 30 let od založení místního fotbalového klubu. V obci, která má asi 400 obyvatel se utkali s nováčkem okresního přeboru, tedy s hráči s věkovým průměrem cca 23 let.
Mládí a rychlost domácích hráčů byla nad síly našich hráčů a proto na ukazateli skóre bylo již po 25. minutách 4:0 pro domácí. 

Stará garda se střelecky probudila až v 34. minutě, kdy byl v trestném území faulován Jaroš a nařízenou penaltu proměnil Janča. V zápětí domácí z úhlu odpověděli pátým gólem a tím také skončil poločas. Hrálo se totiž 2 x 35. minut. 

V poločase trenér Polášek vysvětlil hráčům, jak by měli proti tak mladému kolektivu hrát a také to bylo na výkonu SG ve 2. poločase vidět. Krátce po přestávce snížil hlavou Klhůfek na 2:5. Záhliničtí poté odpověděli 2 vstřelenými brankami, na což ale reagovali i naši hráči. Nejdříve krásnou střelou do šibenice Březík snížil na 3:7 a v samém závěru utkání upravil skóre Jaroš po krásné patičce Klhůfka.  

Asi 200 diváků vidělo pohledný fotbal, který zapadl do rámce slavností.  

Stará garda nastoupila do utkání v této sestavě: Čechmánek – Šlahař, Klhůfek, Křapa, Jasenský – Hellebrand, Ryška, Hlavňovský, Janča – Březík, Jaroš. 
Střídali hráči: Novotný, Plišťák, Hradil, Flajšingr, Caudr, Máčala, Vidlička, Cahyna. 

Manažer týmu: Hošek Arnošt 

Trenér: Polášek Miroslav, asistent Fröhlich Josef 

Vedoucí mužstva: Parolek Antonín
 
 

Generální partner

Lukrom a.s.

Hlavní partneři

Zlínský kraj Město Zlín Fastav a.s. STES HET Provit a.s. FAČR Raciola Raciola Mikrop Pozemní stavitelství Zlín ELKO EP, s.r.o. Stavební firma Navláčil

Partneři

Gambrinus Eurovia MPL Stavebniny Magneton a.s. Tekro a.s. Unimarco a.s. Arles T-MOTOR Zlín Sportovní kluby Zlín Eminent – chovatelská řada špičkových českých krmiv pro psy a kočky Hamag Závod biochemických služeb, výroba krmiv M tradeUhlsport

Partner výstroje

top4football Adidas

Bezpečnostní partner

BD Safe

Mediální partneři

Radio Zlín Radio Rock Max Zlínský deník

© 2011-2018 FC FASTAV Zlín & eSports.cz, s.r.o.

RSS kanál