Redakce
19.3.2017
Devatenáctka nestačila na 1. FK Příbram

Devatenáctka nestačila na 1. FK Příbram

Prvoligový dorostenci Zlína si v dalším kole Celostátní ligy vybrali pořádnou dávku smůly. Svého soupeře po celou dobu sice tlačili, ovšem nakonec prohráli 1:2.
Hned od první minuty převzal otěže utkání do svých rukou Zlín a na svého soupeře hrozil rychlými a nebezpečnými útoky ovšem bez gólového efektu. Ten přišel jako blesk z čistého nebe v 7. minutě, ale bohužel do zlínské svatyně. Nenápadná střela z 25 metrů skončila za zády brankáře Šišky, který se po střele jen ohlédl - 0:1.

Mladé ševce to v žádném případě neodradilo a dál na Příbram tlačili. Možnost vyrovnat měl na noze Košák, ten ale z voleje po rohovém kopu jen těsně minul bránu. 

Zaslouženého vyrovnání se dočkali zlínští hráči v 17. minutě. Přesně zahraný rohový kop dopadl na hlavu Martina Pavlíčka, který usměrnil míč na zadní tyč - 1:1.

Nástup do druhého poločasu patřil opět domácím ševcům. Miroslav Tureček vyslal tvrdou střelu na hostujícího brankáře, který nejen že reflexivně míč vyrazil, ale zneškodnil i následnou dorážku z bezprostřední blízkosti Patrika Hellebranda.

V 71. minutě přišel pro mladé pušky ze Zlína tvrdý trest. Zaváhání domácí obrany plně využil příbramský Jakub Sova a hlavičkou dal hosty opět do vedení - 1:2.

Ševci sice svého soupeře ještě zatlačili, ale změnit skóre se jim nepodařilo a nakonec prohráli 1:2.

FC FASTAV Zlín U19 - 1. FK Příbram U19  1:2 (1:1)
Branky: 7. Matoušek, 71. Sova - 17. Pavlíček

Sestava Zlína: Šiška - Maršálek, Košák, Kolář Jakub, Zahradník (86. Váňa), Venený (86. Matyáš), Červenka (64. Pafka), Tureček, Hellebrand, Slaměna, Pavlíček
 
 

Generální partner

Lukrom a.s.

Hlavní partneři

Zlínský kraj Město Zlín Fastav a.s. STES HET Provit a.s. FAČR Raciola Raciola Mikrop Pozemní stavitelství Zlín ELKO EP, s.r.o. Stavební firma Navláčil

Partneři

Gambrinus Eurovia MPL Stavebniny Magneton a.s. Tekro a.s. Unimarco a.s. Arles T-MOTOR Zlín Sportovní kluby Zlín Eminent – chovatelská řada špičkových českých krmiv pro psy a kočky Hamag Závod biochemických služeb, výroba krmiv M tradeUhlsport

Partner výstroje

top4football Adidas

Bezpečnostní partner

BD Safe

Mediální partneři

Radio Zlín Radio Rock Max Zlínský deník

© 2011-2017 FC FASTAV Zlín & eSports.cz, s.r.o.

RSS kanál