Zuzana Molková, Michal Sedláček
16.7.2017
Daniel Holzer: Je tady dobrá parta, to musí být vidět na hřišti a z toho musíme těžit

Daniel Holzer: Je tady dobrá parta, to musí být vidět na hřišti a z toho musíme těžit

V posledním přípravném zápase proti Dunajské Strede se v dresu ševců poprvé představil Daniel Holzer. Nová posila ze Sparty a hráč fotbalové reprezentace do 21 let. Holzer je hodně univerzální fotbalista, který dokáže naskočit téměř na všech postech.
"Nejvíce mi to sedí asi na pozici krajního záložníka a na levém bekovi," prozrazuje novic ve zlínském týmu. Své první vystoupení hodnotí pozitivně. "Cítil jsem se docela dobře, na to že jsem neodehrál ani jedno přípravné utkání. Trénoval jsem s juniorkou Sparty. Měl jsem jen tři dny volna po mistrovsví Evropy do 21 let, ale kondici jsem neztratil," těší Holzera. 

Remízu 0:0 proti Dunajské Strede bere. "Myslím, že remíza je zasloužená. Po zisku míče jsme ho hned rychle ztráceli, a proto hodně běhali a bránili. Můj výkon mohl byt mnohem lepší," hodnotí sebekriticky. "Takticky trenéra Páníka znám, v tom problém není, spíše se do toho musím dostat se spoluhráči," říká.

Ve Zlíně je jen chvíli, ale pár hráčů už přece jen zná. "Je tady dobrá parta. To musí být vidět na hřišti, z toho musíme těžit. Než jsem přišel, znal jsem se s Tondou Fantišem z působení v Baníku Ostrava, potom jen lehce s Petrem Jiráčkem," prozrazuj jednadvacetiletý rodák z Ostravy, který se ve Zlíně těší také na Evropskou ligu. "Bude těžké hrát dvě soutěže. Ve Spartě jsme to hráli snad se čtrnácti hráči, zbytek byl zraněný a bylo to hodně náročné. Takže doufám, že to zvládneme a budeme se pohybovat nahoře i v lize."

Jeho vytoužený soupeř do skupiny Evropské ligy asi nikoho nepřekvapí. "Arsenal by byl fajn," směj se Holzer, který ještě neměl možnost se v novém městě ani porozhlédnout. "Zatím jsem byl jen na hotelu a na stadionu, takže jsem toho moc nestihl. Ale nebylo ani kdy. Příští týden to napravím. Do Zlína se vždy z Ostravy jezdí do ZOO, takže ji asi s někým navštívím," plánuje Daniel Hozer. 
 
 

Generální partner

Lukrom a.s.

Hlavní partneři

Zlínský kraj Město Zlín Fastav a.s. STES HET Provit a.s. FAČR Raciola Raciola Mikrop Pozemní stavitelství Zlín ELKO EP, s.r.o. Stavební firma Navláčil

Partneři

Gambrinus Eurovia MPL Stavebniny Magneton a.s. Tekro a.s. Unimarco a.s. Arles T-MOTOR Zlín Sportovní kluby Zlín Eminent – chovatelská řada špičkových českých krmiv pro psy a kočky Hamag Závod biochemických služeb, výroba krmiv M tradeUhlsport

Partner výstroje

top4football Adidas

Bezpečnostní partner

BD Safe

Mediální partneři

Radio Zlín Radio Rock Max Zlínský deník

© 2011-2017 FC FASTAV Zlín & eSports.cz, s.r.o.

RSS kanál