Redakce SG
3.4.2017

Členům SG ohledně zajištění oslav 100 let kopané ve Zlíně

Chceme Vám touto formou podat informaci o tom, jak je v současné době zajištěno pořádání oslav 100 let kopané ve Zlíně. Na této akci pracuje komise ve složení: Hošek Arnošt, Parolek Antonín, Klhůfek Petr a Janča Jan.
Vážení přátelé, kamarádi, členové Staré gardy FC Zlín, 

Po více než roce se nám podařilo zřídit samostatný transparentní účet u České spořitelny, který je vedený u střediska mládeže na Vršavě – FC Zlín, zaps. spolek. 
Začali jsme oslovovat různé sponzory a shánět peníze na tuto akci. K dnešnímu dni máme na účtu necelých 50 000,-Kč (po odečtení poplatku za vedení účtu). Podařilo se nám zatím sehnat finanční prostředky od těchto partnerů: 
- OFS a KFS Zlín /zásluhou p. Hrubčíka a Brimuse/                    20 000,- Kč                                    
- Železářství Napajedla – zajistil pan Hrubčík                              15 000,- Kč 
- Darovací smlouva – od pana Hrubčíka                                      10 000,- Kč 
- Firma REFLEX  pana Oldřicha Jurčíka                                        5 000,- Kč 

Pro zajištění oslav tohoto výročí máme v plánu realizovat tyto projekty: 
1. ALMANACH v ucelené publikační podobě – garantem této písemné formy je JUDr. Josef Holcman, tiskovou a grafickou úpravu připravujeme s fy Graspo Zlín.  Předpokládané náklady…..200 000,- Kč. 
2. Filmový dokument na DVD – zobrazující jak archivní dokumenty, tak autentické rozhovory se zlínskými fotbalovými osobnostmi od minulého století až po ligovou současnost. Tento filmový dokument bude zhotoven ve spolupráci s fakultou multimediálních komunikací UTB. 

Předpokládané náklady ve výši /podle rozsahu/…..300 000,- Kč.  

Abychom zajistili tyto 2 výše uvedené projekty, potřebujeme cca 500 000,- Kč. Takže musíme buď tuto částku sehnat, pokud se nám to nepodaří, museli bychom filmový dokument zkrátit nebo úplně zrušit a to by byla velká škoda. Toto DVD by bylo součástí knižního uspořádání almanachu jako jeden dokumentární komplex zahrnující jak textovou část, tak filmovou dokumentaci zlínského fotbalu.

Obracíme se proto na Vás o pomoc se zajištěním finančních prostředků na tuto akci. Budeme rádi za jakoukoliv částku, která přibude na účet číslo 7096762/0800 nebo osobně vložit do pokladny SG – viz příloha. Pokud se rozhodnete věnovat na tuto akci jakoukoliv finanční částku, která bude jmenovitě zaznamenána v pokladní knize SG – následný převod na výše uvedený účet provede s plnou zodpovědností A. Parolek.   Velmi oceňujeme pomoc pana Hrubčíka Vlastimíra, který nám jednak zajistil  od  pro nás neznámého sponzora 15 000.- Kč a ze svých soukromých prostředků věnoval darem 10 000,- Kč. Případným zájemcům o poskytnutí sponzorského daru máme připravenu smlouvu (ve smyslu právní úpravy pro sponzorské dary a výdaje na reklamu a reprezentaci v návaznosti na zákon č. 586/1992 Sb.), kterou s Vámi rádi projednáme a podepíšeme – prosím, přihlaste se. Tyto dárcovské smlouvy najdete i na našich webových stránkách.  V současné době máme rozjednány finanční příspěvky od firmy pana Vlastimila Fišera a pana Vladimíra  Podéště  /fy FAGUS/. 

Pokladní kniha ke stažení
 
 

Generální partner

Lukrom a.s.

Hlavní partneři

Zlínský kraj Město Zlín Fastav a.s. STES HET Provit a.s. FAČR Raciola Raciola Mikrop Pozemní stavitelství Zlín ELKO EP, s.r.o. Stavební firma Navláčil

Partneři

Gambrinus Eurovia MPL Stavebniny Magneton a.s. Tekro a.s. Unimarco a.s. Arles T-MOTOR Zlín Sportovní kluby Zlín Eminent – chovatelská řada špičkových českých krmiv pro psy a kočky Hamag Závod biochemických služeb, výroba krmiv M tradeUhlsport

Partner výstroje

top4football Adidas

Bezpečnostní partner

BD Safe

Mediální partneři

Radio Zlín Radio Rock Max Zlínský deník

© 2011-2017 FC FASTAV Zlín & eSports.cz, s.r.o.

RSS kanál