Redakce
15.09.2017
Bylo to podstatně rychlejší než v lize, přiznal Vukadinovič po premiéře v Evropské lize

Bylo to podstatně rychlejší než v lize, přiznal Vukadinovič po premiéře v Evropské lize

Ševci poprvé okusili, jak chutná Evropská liga. V olomouckém azylu Zlín přivítal Šeriff Tiraspol a v prvním utkání základní skupiny vydoloval cenný bod za bezbrankovou remízu 0:0. "Chtěli jsme vyhrát, tak jako každý zápas. Bod ale musíme brát, podržel nás výborně gólman," hodnotil Vukadin Vukadinovič.

V úvodních minutách se Tiraspolu podařilo dostat Zlín pod tlak a kolem Dostálovy branky bylo pořádně horko. "Soupeř byl výborný a prvních patnáct až dvacet minut jsme se hledali. Když jsme zalezli a nechali soupeře hrát, tak jsme byli pod tlakem. Dobře se pohybovali," uznal Vukadinovič.

Čím Tiraspol překvapil? "Poprvé jsme se setkali se systémem, že hráli na tři obránce. Byl to pro většinu z našich kluků vůbec první zápas v evropské lize," upozornil. Zlínští se ale dokázali brzy osmělit a taky soupeř musel myslet na zadní vrátka. "Měli jsme tam nějaké náznaky šancí. Říkali jsme si, že s nimi dá hrát." 

Vukadin Vukadinovič byl u největší zlínské příležitosti v zápase. "Chyběl tomu gól. Snažil jsem se ještě někoho hledat, že bych nahrával, ale musel jsem střílet. Bohužel to gólman vyrazil," mrzela zlínského rychlíka promarněná šance v 70. minutě.

Zlín nenastoupil v domácím prostředí na Letné, nýbrž v olomouckém exilu na Andrově stadionu. "Možná to bylo znát, ale přišlo spoustu fanoušků, kterým musíme poděkovat. Fandili celý zápas! Máme na Olomouc krásné vzpomínky, vyhráli jsme tady pohár."
 
 

Generální partner

Lukrom a.s.

Hlavní partneři

Zlínský kraj Město Zlín Fastav a.s. STES HET Provit a.s. FAČR Raciola Raciola Mikrop Pozemní stavitelství Zlín ELKO EP, s.r.o. Stavební firma Navláčil

Partneři

Gambrinus Eurovia MPL Stavebniny Magneton a.s. Tekro a.s. Unimarco a.s. Arles T-MOTOR Zlín Sportovní kluby Zlín Eminent – chovatelská řada špičkových českých krmiv pro psy a kočky Hamag Závod biochemických služeb, výroba krmiv M tradeUhlsport

Partner výstroje

top4football Adidas

Bezpečnostní partner

BD Safe

Mediální partneři

Radio Zlín Radio Rock Max Zlínský deník

© 2011-2021 FC FASTAV Zlín & eSports.cz, s.r.o.

RSS kanál