Redakce
11.9.2017
Ševci vypravují pro fanoušky výjezd na „EVROPU“ zdarma!

Ševci vypravují pro fanoušky výjezd na „EVROPU“ zdarma!

Fotbalisté FC FASTAV Zlín vstoupí v tomto týdnu do boje o evropský pohár. Vedení klubu organizuje dopravu pro naše fanoušky ZDARMA!
Již tento čtvrtek 14. září čeká ševce poprvé v historii klubu první skupinový zápas v Evropské lize. Na Andrově stadionu v Olomouci se zlínští hráči postaví moldavskému týmu FC Sheriff Tiraspol a my své věrné fanoušky chceme mít u toho.
 
Klub vypravuje vlakovou soupravu pro cca 500 osob. Odjezd vlaku bude z nádraží Zlín – střed v 16:07 hodin, příjezd do Olomouce je plánován na 17:02 hodin. Jedná se o přímý spoj bez zastávek.
 
Odjezd z Olomouce bude 22:34 hodin opět přímým spojem z hlavního nádraží Olomouc, příjezd do Zlína bude ve 23:27 hodin.
 
Vstup do vlaku je ZDARMA po předložení lístku na utkání FC FASTAV Zlín – FC Sheriff Tiraspol.
 
Prosíme všechny účastníky výjezdu, aby se dostavili s dostatečným předstihem. Čas odjezdu je přesně stanoven!
 
Sledujte naše webové stránky a nezapomeňte: vstupenky na evropské zápasy si stále můžete zakoupit on-line prostřednictvím sítě Ticketportal a našich internetových stránek.
 
 
 

Generální partner

Lukrom a.s.

Hlavní partneři

Zlínský kraj Město Zlín Fastav a.s. STES HET Provit a.s. FAČR Raciola Raciola Mikrop Pozemní stavitelství Zlín ELKO EP, s.r.o. Stavební firma Navláčil

Partneři

Gambrinus Eurovia MPL Stavebniny Magneton a.s. Tekro a.s. Unimarco a.s. Arles T-MOTOR Zlín Sportovní kluby Zlín Eminent – chovatelská řada špičkových českých krmiv pro psy a kočky Hamag Závod biochemických služeb, výroba krmiv M tradeUhlsport

Partner výstroje

top4football Adidas

Bezpečnostní partner

BD Safe

Mediální partneři

Radio Zlín Radio Rock Max Zlínský deník

© 2011-2018 FC FASTAV Zlín & eSports.cz, s.r.o.

RSS kanál