Redakce
11.9.2017
ZAŽIJ TO S NÁMI! Zítra startuje poslední předprodej na zlínských pokladnách.

ZAŽIJ TO S NÁMI! Zítra startuje poslední předprodej na zlínských pokladnách.

Zítra se na zlínském stadionu naposledy otevřou pokladny k příležitosti koupi vstupenek na první zápas evropské ligy, který odstartuje již tento čtvrtek!
V základní skupině F letošního ročníku EL na podzim vyzvou ševci dánský FC Kodaň, ruský Lokomotiv Moskva a moldavský Šerif Tiraspol. Utkání proti poslednímu zmíněnému startuje již tento čtvrtek 14. 9. 2017 na olomouckém Andrově stadionu.

Pokladny na zlínském stadionu se veřejnosti otevřou již zítra od 14:00 do 17:00 hodin.

Nakupovat však můžete také z pohodlí domova on-line přes náš web http://www.fcfastavzlin.cz/tickets.asp a to na všechny domácí zápasy evropské ligy!

Každý fanoušek si může zakoupit maximálně čtyři vstupenky na jednotlivé zápasy nebo čtyři kusy balíčků, a to buď na pokladně (viz. Ceny vstupenek zde http://www.fcfastavzlin.cz/tickets_el.asp) nebo na webových stránkách klubu (sekce Evropská liga – Vstupenky). Nakupovat můžete do dne utkání nebo do vyprodání veškerých vstupenek.

Fanoušci se dočkají také organizované dopravy, kterou klub ve čtvrtek vypraví do Olomouce a zpět, a to v podobě několika vagónů.

PŘIPRAVUJEME PODROBNOSTI, KTERÉ SE DOZVÍTE BĚHEM NÁSLEDUJÍCÍHO DNE.

Máte další dotazy ohledně Evropské ligy? V případě nejasností a informací k distribuci lístků pro Evropskou ligu, pište na e-mailovou adresu evropskaliga@fcfastavzlin.cz, kde vám budou vaše otázky zodpovězeny.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou chvíli a ZAŽIJTE EVROPU SPOLEČNĚ S NÁMI!
 
 

Generální partner

Lukrom a.s.

Hlavní partneři

Zlínský kraj Město Zlín Fastav a.s. STES HET Provit a.s. FAČR Raciola Raciola Mikrop Pozemní stavitelství Zlín ELKO EP, s.r.o. Stavební firma Navláčil

Partneři

Gambrinus Eurovia MPL Stavebniny Magneton a.s. Tekro a.s. Unimarco a.s. Arles T-MOTOR Zlín Sportovní kluby Zlín Eminent – chovatelská řada špičkových českých krmiv pro psy a kočky Hamag Závod biochemických služeb, výroba krmiv M tradeUhlsport

Partner výstroje

top4football Adidas

Bezpečnostní partner

BD Safe

Mediální partneři

Radio Zlín Radio Rock Max Zlínský deník

© 2011-2018 FC FASTAV Zlín & eSports.cz, s.r.o.

RSS kanál