Zuzana Molková
10.9.2017
Fotbal a móda patří k sobě: hráči do Evropy vyrazí ve slušivých oblecích

Fotbal a móda patří k sobě: hráči do Evropy vyrazí ve slušivých oblecích

Jak se bude ševcům, v rámci evropské ligy, dařit na hřišti, to se ukáže poprvé již v průběhu příštího týdne, kdy se ve čtvrtek utkají s moldavským Sheriffem Tiraspol. Mimo něj však naši hráči v zahraničí ostudu určitě neudělají.
Před začátkem startu Evropské ligy zkoušeli zlínští hráči nové obleky, jejichž kombinace byla navržena speciálně na tyto zápasy.

Nejen zlínské fotbalisty, ale i celý realizační tým oblékli stylisté do modelů značky STONES by Steilmann. Kolekci si zkoušeli během dvou dnů v minulém týdnu v prodejně v centru Zlína. Pracovní „uniforma“ se skládá z bílé košile, tmavomodrých džínových kalhot a modrého saka. Celá zlínská výprava odletí v modelech do Moskvy, Kodaně i moldavského Tiraspolu.  

Fotbal a móda k sobě zkrátka patří a dobře to ví i naše čerstvá posila Vukadin Vukadinovič, který si oblek v rámci evropských pohárů nezkouší poprvé. „Měli jsme je v minulosti i v Jablonci, v rámci předkol evropské ligy. O módu se zajímám, ale přiznám se, že moc to nepřeháním. Každopádně jde o určitou reprezentaci našeho klubu a země v Evropě a je důležité podle toho i vypadat,“ uvědomuje si šestadvacetiletý útočník. 

Největším módním guru je mezi hráči nepochybně gólman Milan Švenger, pro kterého je móda velkou zálibou již několik let. „Obleky jsou naprosto skvělé! Steilmann je zkrátka záruka kvality a musím říct, že vybraný oblek mi dost sluší,“ pochvaluje si spokojeně nejlépe oblékaný muž zlínské kabiny. Ten módní trendy pečlivě sleduje jak v časopisech, tak na internetu i v TV.  

„Fotbal patří mezi obrovsky sledované společenské události a na takové úrovni by oblečení mělo byt samozřejmostí. V zahraničí jsou i týmy, které takto jezdí i na ligové zápasy. Já tudíž tento trend velmi podporuji,“ doplňuje „Švengi“, jehož nejoblíbenější program v TV je, jak jinak než fashionTV.

Fotogalerie

             
 
 
 

Generální partner

Lukrom a.s.

Hlavní partneři

Zlínský kraj Město Zlín Fastav a.s. STES HET Provit a.s. FAČR Raciola Raciola Mikrop Pozemní stavitelství Zlín ELKO EP, s.r.o. Stavební firma Navláčil

Partneři

Gambrinus Eurovia MPL Stavebniny Magneton a.s. Tekro a.s. Unimarco a.s. Arles T-MOTOR Zlín Sportovní kluby Zlín Eminent – chovatelská řada špičkových českých krmiv pro psy a kočky Hamag Závod biochemických služeb, výroba krmiv M tradeUhlsport

Partner výstroje

top4football Adidas

Bezpečnostní partner

BD Safe

Mediální partneři

Radio Zlín Radio Rock Max Zlínský deník

© 2011-2018 FC FASTAV Zlín & eSports.cz, s.r.o.

RSS kanál