Redakce
8.9.2017
Vstupenky na Sheriff Tiraspol k prodeji i dnes na pokladnách ve Zlíně!

Vstupenky na Sheriff Tiraspol k prodeji i dnes na pokladnách ve Zlíně!

Fanoušci a příznivci ševců budou mít zítra možnost zakoupit si na zlínských pokladnách také vstupenky na čtvrteční utkání proti FC Sheriff Tiraspol.
Kromě vstupenek na duel proti FK Teplice budou pokladny na zlínské Letné nabízet také lístky na první evropský zápas se Šeriffem Tiraspol, který se uskuteční ve čtvrtek 14.9.2017 na Andrově stadionu v Olomouci. Tyto lístky budou k dispozici pouze na pokladně č.1 a pokladně č. 3 (vstup od Máců). 

Prodej vstupenek na pokladnách proběhne v den samotného utkání, tj. sobota 9.9.2017 od 16:00. 

Stadion bude otevřen hodinu před začátkem utkání. A pozor! Je nutné si opět zkontrolovat na vstupence vchod a ten použít. Turnikety neumožňují vpustit diváka na stadion jiným vstupem, než který je zaznačen na lístku.
 
 

Generální partner

Lukrom a.s.

Hlavní partneři

Zlínský kraj Město Zlín Fastav a.s. STES HET Provit a.s. FAČR Raciola Raciola Mikrop Pozemní stavitelství Zlín ELKO EP, s.r.o. Stavební firma Navláčil

Partneři

Gambrinus Eurovia MPL Stavebniny Magneton a.s. Tekro a.s. Unimarco a.s. Arles T-MOTOR Zlín Sportovní kluby Zlín Eminent – chovatelská řada špičkových českých krmiv pro psy a kočky Hamag Závod biochemických služeb, výroba krmiv M tradeUhlsport

Partner výstroje

top4football Adidas

Bezpečnostní partner

BD Safe

Mediální partneři

Radio Zlín Radio Rock Max Zlínský deník

© 2011-2018 FC FASTAV Zlín & eSports.cz, s.r.o.

RSS kanál