Redakce
8.9.2017
Ševci chystají pro fanoušky výjezd na „EVROPU“. Klub vypraví několik vagonů

Ševci chystají pro fanoušky výjezd na „EVROPU“. Klub vypraví několik vagonů

Fotbalisté FC FASTAV Zlín vstoupí v příštím týdnu do boje o evropský pohár. Vedení klubu v tuto chvíli organizuje dopravu pro naše fanoušky!
Už ve čtvrtek 14. září čeká ševce první skupinový zápas v Evropské lize v historii klubu. Na Andrově stadionu v Olomouci se zlínští hráči postaví moldavskému týmu FC Sheriff Tiraspol a my své věrné fanoušky chceme mít u toho.  

Vedení FC FASTAV Zlín v tuto chvíli připravuje organizovanou vlakovou dopravu tam i zpět. VEŠKERÉ PODROBNOSTI OHLEDNĚ DOPRAVY SE DOZVÍTE V PONDĚLÍ 11. ZÁŘÍ 2017. 

Sledujte naše webové stránky a nezapomeňte: vstupenky na evropské zápasy si stále můžete zakoupit on-line prostřednictvím sítě Ticketportal a našich internetových stránek.
 
 

Generální partner

Lukrom a.s.

Hlavní partneři

Zlínský kraj Město Zlín Fastav a.s. STES HET Provit a.s. FAČR Raciola Raciola Mikrop Pozemní stavitelství Zlín ELKO EP, s.r.o. Stavební firma Navláčil

Partneři

Gambrinus Eurovia MPL Stavebniny Magneton a.s. Tekro a.s. Unimarco a.s. Arles T-MOTOR Zlín Sportovní kluby Zlín Eminent – chovatelská řada špičkových českých krmiv pro psy a kočky Hamag Závod biochemických služeb, výroba krmiv M tradeUhlsport

Partner výstroje

top4football Adidas

Bezpečnostní partner

BD Safe

Mediální partneři

Radio Zlín Radio Rock Max Zlínský deník

© 2011-2018 FC FASTAV Zlín & eSports.cz, s.r.o.

RSS kanál