Redakce
7.9.2017
Zoran Gajič: Cítím větší zodpovědnost, ale v obraně musí být každý zodpovědný

Zoran Gajič: Cítím větší zodpovědnost, ale v obraně musí být každý zodpovědný

Reprezentační přestávka je za námi. V sobotu od 17:00 hod. na zlínské Letné přivítáme jednoho z nejméně oblíbených soupeřů, a to Teplice. Proti Severočechům Zlínští vyhráli naposledy 22. 9. 2017, tedy téměř před deseti lety.
„Některé mužstva nám sedí víc, některé míň. Mezi ty méně oblíbené patří právě Teplice, my si jdeme ale pro tři body,“ burcuje na úvod stálice ve zlínské obraně Zoran Gajič. „Musíme využít svoje šance a hrát náš fotbal. Nesmíme polevit v důrazu, být koncentrovaní v obraně a především pak zodpovědní,“ zdůraznil.

„Těším se už na zápas, reprezentační přestávka už byla dlouhá a náročná,“ kvituje návrat do zápasového rytmu. 

V reprezentační přestávce však zbyl po těžké dřině čas také na odpočinek. „Dostali jsme dva dny volna přes víkend, takže jsme trochu nabili baterky,“ pochvaloval si tvořivý stoper, který si musí v obraně zvykat na nové složení. „Takový je někdy fotbal. Změna může přijít i vlivem zranění či karet,“ nezříká se zodpovědnosti vést obranu. 

„Cítím větší zodpovědnost, ale v obraně musí být každý zodpovědný. Jsou tam i další zkušení hráči, takže o to je to pak lehčí,“ pochvaluje si zlínský stoper se srbskými kořeny. 

 
 

Generální partner

Lukrom a.s.

Hlavní partneři

Zlínský kraj Město Zlín Fastav a.s. STES HET Provit a.s. FAČR Raciola Raciola Mikrop Pozemní stavitelství Zlín ELKO EP, s.r.o. Stavební firma Navláčil

Partneři

Gambrinus Eurovia MPL Stavebniny Magneton a.s. Tekro a.s. Unimarco a.s. Arles T-MOTOR Zlín Sportovní kluby Zlín Eminent – chovatelská řada špičkových českých krmiv pro psy a kočky Hamag Závod biochemických služeb, výroba krmiv M tradeUhlsport

Partner výstroje

top4football Adidas

Bezpečnostní partner

BD Safe

Mediální partneři

Radio Zlín Radio Rock Max Zlínský deník

© 2011-2018 FC FASTAV Zlín & eSports.cz, s.r.o.

RSS kanál