Redakce
7.9.2017
Víkendový program mužstev FC FASTAV Zlín

Víkendový program mužstev FC FASTAV Zlín

V sobotu 9. září se na stadionu Letná ve Zlíně představí od 17.00 hodin v dalším kole naší nejvyšší soutěže - HET LIGY velmi kvalitní soupeř - FK TEPLICE.

Předzápas obstarají dopoledne a po obědě na Vršavě dorostenecké kategorie U19 a U17, které se utkají se stejným soupeřem - FK TEPLICE. Začátky utkání jsou v 10:30 hodin starší a ve 12.45 hodin mladší kategorie.

V neděli 10. září sehrají své další utkání na stadionu Letná naši junioři. Od 10:30 hodin se kategorie U21 utká s vrstevníky z Baníku Ostrava.

Taktéž na Vršavě bude v neděli k vidění mládežnický fotbal. Od 10:30 hodin dorostenci kategorie U18 poměří síly s Vítkovicemi, od 12:45 hodin pak jejich mladší kolegové  U16 se stejným soupeřem.

Žákovské kategorie tentokrát v domácím prostředí neuvidíme: U15 a U14 se v neděli dopoledne představí ve Frýdku-Místku (10:00 a 11:45 hod.), kategorie U13 a U12 pak cestují do Líšně (10:00 hod.)

Přípravka kategorie U11 se o víkendu zúčastní tradičního velkého turnaje E-O.N. Cupu v Roudném. Soupeři zvučných jmen jako AS MONACO, SCHALKE 04, ANDERLECHT BRUSEL, TOP mužstva z České republiky, Polska a Rumunska - to je určitě velké lákadlo a klukům přejeme, ať si to užijí!
 
 

Generální partner

Lukrom a.s.

Hlavní partneři

Zlínský kraj Město Zlín Fastav a.s. STES HET Provit a.s. FAČR Raciola Raciola Mikrop Pozemní stavitelství Zlín ELKO EP, s.r.o. Stavební firma Navláčil

Partneři

Gambrinus Eurovia MPL Stavebniny Magneton a.s. Tekro a.s. Unimarco a.s. Arles T-MOTOR Zlín Sportovní kluby Zlín Eminent – chovatelská řada špičkových českých krmiv pro psy a kočky Hamag Závod biochemických služeb, výroba krmiv M tradeUhlsport

Partner výstroje

top4football Adidas

Bezpečnostní partner

BD Safe

Mediální partneři

Radio Zlín Radio Rock Max Zlínský deník

© 2011-2018 FC FASTAV Zlín & eSports.cz, s.r.o.

RSS kanál