Redakce
6.9.2017
Bohumil Páník: V rámci trhu a našich možností, jsme udělali velké nákupy

Bohumil Páník: V rámci trhu a našich možností, jsme udělali velké nákupy

Reprezentační přestávka je u konce a zlínští hráči už netrpělivě vyhlíží svůj program v následujících dnech. Zatímco nyní měli napilno hlavně ve vedení klubu, kde se povedlo domluvit příchod dalších posil, nastává nyní prostor pro sportovní stránku. HET liga, Evropská liga, MOL Cup.
Tým jde však zápas od zápasu a nyní jsou na řadě Teplice. "Na Tiraspol se zatím nezaměřujeme. Jen si sbíráme materiály a jsme ve spojení s Legií Varšava, která s nimi hrála kvalifikaci, takže máme svoje informační zdroje a ty jsou nachystané. Zatím do nich však nevstupujeme, jenom to skládáme a budeme to studovat až po Teplicích," potvrzuje kouč Bohumil Páník.

První zápas Evropské ligy čeká Zlínské ve čtvrtek 14. září od 19:00. "Evropu v hlavách ještě nemáme. Víme, že ji hrajeme, ale teď nás čeká těžký zápas s Teplicemi. Na to se teď soustředíme," upozorňuje znovu zlínský trenér. "Máme Teplice, pak Plzeň. Všechno to jsou těžké zápasy. Bude to skoro jako Evropská liga," říká o síle nadcházejících ligových protivníků šedesátiletý kouč.

Fastavu pak los MOL Cupu nadělil třetiligový Písek. Tedy soupeře, ke kterému hráči budou muset cestovat až na jih Čech. "Je to normální. Někteří jedou až do Ústí nad Labem. My jedeme do Písku, takže si nestěžujeme a pojedeme tam hrát pěkný zápas," usmívá se Páník. "Termín zápasu ale musíme změnit, protože hrajeme v pondělí a nemůžeme hrát pondělí - středa, takže tam se jedná o náhradním termínu," prozradil zlínský lodivod.

Krátce se i vyjádřil k nově příchozím hráčů do týmu. "V rámci možností, co bylo na trhu a co bylo v našich možnostech, jsme udělali velké nákupy," říká. Co se týká zdravotního stavu Tomáše Janíčka, tak se podle zlínského trenéra nejedná zas o tak závažné zranění. "Není to taková hrůza, jak to vypadá."
 
 

Generální partner

Lukrom a.s.

Hlavní partneři

Zlínský kraj Město Zlín Fastav a.s. STES HET Provit a.s. FAČR Raciola Raciola Mikrop Pozemní stavitelství Zlín ELKO EP, s.r.o. Stavební firma Navláčil

Partneři

Gambrinus Eurovia MPL Stavebniny Magneton a.s. Tekro a.s. Unimarco a.s. Arles T-MOTOR Zlín Sportovní kluby Zlín Eminent – chovatelská řada špičkových českých krmiv pro psy a kočky Hamag Závod biochemických služeb, výroba krmiv M tradeUhlsport

Partner výstroje

top4football Adidas

Bezpečnostní partner

BD Safe

Mediální partneři

Radio Zlín Radio Rock Max Zlínský deník

© 2011-2018 FC FASTAV Zlín & eSports.cz, s.r.o.

RSS kanál