Redakce
3.9.2017
Začíná volný prodej zvýhodněných balíčků na Evropskou ligu!!

Začíná volný prodej zvýhodněných balíčků na Evropskou ligu!!

Již zítra 4. 9. 2017 startuje druhá fáze prodeje vstupenek na domácí utkání základní skupiny Evropské ligy! Na řadu se dostanou také všichni fanoušci nevlastnící permanentku, kteří touží po zvýhodněném balíčku vstupenek. Nakupovat budete moci nejen on-line přes náš web, ale také na pokladnách na zlínském stadionu.
V základní skupině F letošního ročníku EL na podzim vyzvou ševci dánský FC Kodaň, ruský Lokomotiv Moskva a moldavský Šerif Tiraspol. Utkání proti poslednímu zmíněnému startuje již 14. 9. 2017 na olomouckém Andrově stadionu.

Všichni fanoušci (nejen zlínského) fotbalu si již od zítřejšího dne mohou zakoupit zvýhodněný balíček na všechny tři domácí zápasy. Nenechte si ujít tuto jedinečnou chvíli a ZAŽIJTE EVROPU SPOLEČNĚ S NÁMI!

II. fáze (od 4.9. do 6.9. 2017)

Volný prodej – balíček (fanoušek nemusí být držitel permanentky) 
• Všichni fanoušci si mohou svá místa ve formě balíčků (3 vstupenky na stejné místo) zakoupit do 6.9.2017 
• Zakoupit si mohou pouze zvýhodněné balíčky 
• Balíčky budou k zakoupení na webových stránkách klubu od 4.9.2017 do dne utkání (tzn. 14.9.2017) nebo na pokladnách (viz. tabulka níže) 
• Každý fanoušek si může zakoupit maximálně čtyři balíčky

Prodej na pokladnách

4.9. pondělí 11:00 - 15:00

5.9. úterý 8:00 - 17:00

6.9. středa 14:00 - 19:00

Prodej online v síti Ticketportal

4.9. - 6.9. 2017

Máte další dotazy ohledně Evropské ligy? V případě nejasností a informací k distribuci lístků pro Evropskou ligu, pište na e-mailovou adresu evropskaliga@fcfastavzlin.cz, kde vám budou vaše otázky zodpovězeny.
 
 

Generální partner

Lukrom a.s.

Hlavní partneři

Zlínský kraj Město Zlín Fastav a.s. STES HET Provit a.s. FAČR Raciola Raciola Mikrop Pozemní stavitelství Zlín ELKO EP, s.r.o. Stavební firma Navláčil

Partneři

Gambrinus Eurovia MPL Stavebniny Magneton a.s. Tekro a.s. Unimarco a.s. Arles T-MOTOR Zlín Sportovní kluby Zlín Eminent – chovatelská řada špičkových českých krmiv pro psy a kočky Hamag Závod biochemických služeb, výroba krmiv M tradeUhlsport

Partner výstroje

top4football Adidas

Bezpečnostní partner

BD Safe

Mediální partneři

Radio Zlín Radio Rock Max Zlínský deník

© 2011-2018 FC FASTAV Zlín & eSports.cz, s.r.o.

RSS kanál