Redakce
11.8.2017
Bude to těžký soupeř, ale na Duklu jedeme bodovat, hlásí před dalším zápasem Adnan Džafič

Bude to těžký soupeř, ale na Duklu jedeme bodovat, hlásí před dalším zápasem Adnan Džafič

Adnan Džafič si proti Brnu prožil svou premiéru v nejvyšší soutěži. Byla to premiéra vítězná. Sedmadvacetiletý záložník měl navíc na výhře ševců velký podíl. Jelikož po jeho centru do vápna si míč do vlastní sítě srazil brněnský kapitán Pavlík.
"Spokojený jsem hlavně s výkonem týmu, že jsme to nesložili a zvládli otočit zápas v náš prospěch," říká skromně bosenský fotbalista. Nyní se však již plně koncentruje na další utkání a dalšího soupeře, kterým bude v neděli od 17:00 Dukla Praha. "Bude to dost těžký soupeř. Hlavně kvůli tomu, že ještě nebodovali, budou to chtít prolomit," je si vědom Džafič. 

Dukla zatím oba své zápasy v lize prohrála. Hrála však v Plzni a Teplicích. "Určitě jedeme na Duklu bodovat," hlásí zlínský záložník. "Jejich největší přednost je určitě v kombinační hře.  Naopak problémy mají v defenzívě a dostávají dost gólů," všímá si Džafič a připomíná. "Budeme chtít navázat na výkon jako proti Brnu. Nechat na hřišti maximum." O tom, zda se ukáže v základní sestavě, spekulovat nechtěl. "Sestavu nechávám na trenérovi, a když dostanu příležitost, budu se snažit ji zase využít a pomoct týmu."

 
 

Generální partner

Lukrom a.s.

Hlavní partneři

Zlínský kraj Město Zlín Fastav a.s. STES HET Provit a.s. FAČR Raciola Raciola Mikrop Pozemní stavitelství Zlín ELKO EP, s.r.o. Stavební firma Navláčil

Partneři

Gambrinus Eurovia MPL Stavebniny Magneton a.s. Tekro a.s. Unimarco a.s. Arles T-MOTOR Zlín Sportovní kluby Zlín Eminent – chovatelská řada špičkových českých krmiv pro psy a kočky Hamag Závod biochemických služeb, výroba krmiv M tradeUhlsport

Partner výstroje

top4football Adidas

Bezpečnostní partner

BD Safe

Mediální partneři

Radio Zlín Radio Rock Max Zlínský deník

© 2011-2017 FC FASTAV Zlín & eSports.cz, s.r.o.

RSS kanál