Zuzana Molková
9.8.2017
Zlín představil talentovaného hráče z Dynama Kyjev

Zlín představil talentovaného hráče z Dynama Kyjev

Zlínský klub dnes představil nového talentovaného hráče, který přichází z ukrajinského týmu Dynamo Kyjev. Dvaadvacetiletý Dmytro Zhykol by se mohl v budoucnu stát oporou A týmu.
Střední záložník Dmytro Zhykol přichází z ukrajinského FK Dynamo Kyjev, kde působil poslední dva roky. „Poté jsem hrál za Dynamo B, které ale z finančních důvodů skončilo a já jsem dostal příležitost právě ve Zlíně. Mým cílem je prosadit se do A týmu a hrát českou ligu,“ prozradil mladý hráč, který už se pomalu seznamuje se spoluhráči.

„V týmu je velmi dobrá atmosféra, kluci mě přijali v pohodě. Je zde dobrá úroveň hráčů, což jsem měl možnost zjistit na tréninku a věřím, že si s nimi budu rozumět a budu přínosem pro klub,“ uzavřel Dmytro.

Přejeme hodně úspěchů ve žlutomodrých barvách.
 
 

Generální partner

Lukrom a.s.

Hlavní partneři

Zlínský kraj Město Zlín Fastav a.s. STES HET Provit a.s. FAČR Raciola Raciola Mikrop Pozemní stavitelství Zlín ELKO EP, s.r.o. Stavební firma Navláčil

Partneři

Gambrinus Eurovia MPL Stavebniny Magneton a.s. Tekro a.s. Unimarco a.s. Arles T-MOTOR Zlín Sportovní kluby Zlín Eminent – chovatelská řada špičkových českých krmiv pro psy a kočky Hamag Závod biochemických služeb, výroba krmiv M tradeUhlsport

Partner výstroje

top4football Adidas

Bezpečnostní partner

BD Safe

Mediální partneři

Radio Zlín Radio Rock Max Zlínský deník

© 2011-2017 FC FASTAV Zlín & eSports.cz, s.r.o.

RSS kanál