Michal Sedláček
9.8.2017
Dalším ligovým soupeřem ševců bude Dukla Praha

Dalším ligovým soupeřem ševců bude Dukla Praha

V neděli čeká ševce 3. kolo HET ligy. V rámci něho zavítá tým trenéra Páníka do Prahy, kde Na Julisce od 17:00 vyzve Duklu Praha. Zlínští se pokusí zlomit nepříznivou bilanci. V rámci samostatné české ligy totiž ještě nedokázali na Dukle zvítězit.
Ve třech vzájemných zápasech na půdě pražského celku hraje bilance ve prospěch Dukly. Ta dvakrát vyhrála a jednou skončil duel remízou. Celkově se Zlínu na Pražany nedaří. Z šestí vzájemných ligových utkání vyhráli jen jednou a od té doby uteklo už 24 let. Bylo tomu 15. srpna 1993, když doma Zlín slavil vítězství 3:0. V loňské sezoně vyhrála Dukla oba vzájemné zápasy 1:0.

Letos se svěřencům trenéra Jaroslava Hynka nedaří. Ve dvou zápasech vstřelil tým jeden gól a jeho bilance je 1:7, za což Dukle patří poslední místo v tabulce. Nejprve přišla prohra 0:4 na půdě Viktorie Plzeň a v minulém kole pak Pražané podlehli 1:3 Teplicím. Dva těžcí soupeři a ani jeden domácí zápas. V neděli se tak armádní klub poprvé představí svým příznivcům.

Jediným úspěšným střelcem Dukly je srbský obránce Branislav Miloševič. Pozor by si měli ševci dávat na dobře známého Štěpána Koreše, jenž v sezóně 2015/16 hostoval ve Zlíně a ve 29 zápasech si připsal 7 branek. Hlavní útočnou zbraní Pražanů bude útočník Jan Holenda, který byl loni se šesti góly nejlepším střelcem týmu.
 
 

Generální partner

Lukrom a.s.

Hlavní partneři

Zlínský kraj Město Zlín Fastav a.s. STES HET Provit a.s. FAČR Raciola Raciola Mikrop Pozemní stavitelství Zlín ELKO EP, s.r.o. Stavební firma Navláčil

Partneři

Gambrinus Eurovia MPL Stavebniny Magneton a.s. Tekro a.s. Unimarco a.s. Arles T-MOTOR Zlín Sportovní kluby Zlín Eminent – chovatelská řada špičkových českých krmiv pro psy a kočky Hamag Závod biochemických služeb, výroba krmiv M tradeUhlsport

Partner výstroje

top4football Adidas

Bezpečnostní partner

BD Safe

Mediální partneři

Radio Zlín Radio Rock Max Zlínský deník

© 2011-2017 FC FASTAV Zlín & eSports.cz, s.r.o.

RSS kanál