Redakce
6.8.2017
Josef Hnaníček: Na domácím hřišti bychom si měli vybudovat nedobytnou tvrz!

Josef Hnaníček: Na domácím hřišti bychom si měli vybudovat nedobytnou tvrz!

Stejně jako v úvodním kole na půdě Liberce se Zlínu ani v domácím zápase s Brnem nepodařilo dohrát bez červené karty. Ovšem ševci se i bez vyloučeného kapitána Tomáše Janíčka dokázali semknout a utkání dokázali otočit!

Když v 51. minutě utkání musel Janíček předčasně pod sprchy a hostující Pilík dokázal proměnit penaltu, se Zlínem to nevypadalo nejlépe a mnohým fanouškům se vybavil zápas v Liberci, kde Zlínští prohráli 0:1. "Burcovali jsme se s klukama, abychom to alespoň vyrovnali, ale nakonec jsme dokázali vyhrát, takže jsme šťastní,"  pochvaluje si Hnaníček, jenž musel zaskočit za vyloučeného spoluhráče na postu stopera a navlékl i kapitánskou pásku.

Zlín tentokrát vyloučení nepoložilo. "Čekal jsem, že do nás půjdou, když jsme hráli jen v deseti, ale nešli po nás a nechali nás hrát, což pro nás bylo ideální." Během šesti minut se ševcům povedlo otočit výsledek. "Bylo to jiné než v Liberci, hráli jsme mnohem lépe. Když například porovnám výkon Ekpaie, tak v 1. kole nebyl až tak výrazný, ale proti Brnu byl fantastický a díky němu jsme to otočili," vyzdvihl Hnaníček výkon spoluhráče.

Na Letné se z výhry těšilo téměř pět tisíc fanoušků. "Když jsme dali na 2:1, tak už jsme věřili, že to nějakým způsobem ukopeme na tři body. Fanoušci nás hnali vpřed." Ševci tak ukončili sérii bez vítězství na domácím hřišti, která trvala od 5. listopadu 2016, kdy Zlínští rovněž porazili Brno. "Každý soupeř by se doma měl porážet, ať je to Sparta nebo kdokoliv. Na domácím hřišti bychom si měli vybudovat nedobytnou tvrz," přeje si Josef Hnaníček.
 
 

Generální partner

Lukrom a.s.

Hlavní partneři

Zlínský kraj Město Zlín Fastav a.s. STES HET Provit a.s. FAČR Raciola Raciola Mikrop Pozemní stavitelství Zlín ELKO EP, s.r.o. Stavební firma Navláčil

Partneři

Gambrinus Eurovia MPL Stavebniny Magneton a.s. Tekro a.s. Unimarco a.s. Arles T-MOTOR Zlín Sportovní kluby Zlín Eminent – chovatelská řada špičkových českých krmiv pro psy a kočky Hamag Závod biochemických služeb, výroba krmiv M tradeUhlsport

Partner výstroje

top4football Adidas

Bezpečnostní partner

BD Safe

Mediální partneři

Radio Zlín Radio Rock Max Zlínský deník

© 2011-2017 FC FASTAV Zlín & eSports.cz, s.r.o.

RSS kanál