Redakce
5.8.2017
V PRODEJI JIŽ DNES: Do nové sezony s novým klubovým magazínem!

V PRODEJI JIŽ DNES: Do nové sezony s novým klubovým magazínem!

S novou sezonou se vrací na zlínskou Letnou nejen fotbal, ale také klubový předzápasový magazín ŠEVCI!, který zaslouženě dostal nový kabát. Již dnes si jej můžete pořídit před a v průběhu zápasu.
A co všechno vám letošní fotbalový magazín nabídne? Soutěže, rozhovory, články, zajímavosti z fotbalové kabiny a spousta dalšího. První číslo otevře velkým rozhovorem zbrusu nový kapitán Tomáš Janíček.

Že je Zbrojovka Brno nepříjemný soupeř, dobře ví Josef Hnaníček. Na co si dát dnes pozor a jak hodnotí jejich hru?

Fotbalový klub posílila řada nových hráčů. S čerstvou krví se můžete v kostce seznámit právě v prvním čísle nového bulletinu.

To ale není všechno. Těšit se můžete na novinky z mládeže, report z minulého kola, týmový plakát pro sezonu 2017/18 a tradiční rubriku Okénko Zdeňka Grygery.

Ani tentokrát nebude chybět soutěž pro fanoušky. Hrát se bude o tři klubové šály s novým designem! Magazíny jsou navíc slosovatelné a v poločasové přestávce se můžete těšit na další soutěž o krásné ceny.

Klubový magazín pořídíte před a během zápasu za pouhých 20,- korun. Řekněte si o něj ve fanshopech či u našich kolportérů v okolí stadionu.
 
 

Generální partner

Lukrom a.s.

Hlavní partneři

Zlínský kraj Město Zlín Fastav a.s. STES HET Provit a.s. FAČR Raciola Raciola Mikrop Pozemní stavitelství Zlín ELKO EP, s.r.o. Stavební firma Navláčil

Partneři

Gambrinus Eurovia MPL Stavebniny Magneton a.s. Tekro a.s. Unimarco a.s. Arles T-MOTOR Zlín Sportovní kluby Zlín Eminent – chovatelská řada špičkových českých krmiv pro psy a kočky Hamag Závod biochemických služeb, výroba krmiv M tradeUhlsport

Partner výstroje

top4football Adidas

Bezpečnostní partner

BD Safe

Mediální partneři

Radio Zlín Radio Rock Max Zlínský deník

© 2011-2017 FC FASTAV Zlín & eSports.cz, s.r.o.

RSS kanál