Redakce
4.8.2017
Musíme zapracovat na disciplíně a lépe se na zápas připravit v hlavě, upozorňuje Miloš Kopečný

Musíme zapracovat na disciplíně a lépe se na zápas připravit v hlavě, upozorňuje Miloš Kopečný

V sobotu se zlínští fotbalisté poprvé v sezoně představí na domácím trávníku. V rámci 2. kola HET ligy se o body porvou s brněnskou Zbrojovkou. V úvodním kole Brno nestačilo na Baník Ostrava, nováčkovi podlehlo 1:3. "Očekáváme od Zbrojovky kombinační hru, tak jako se prezentovala doma v úvodním kole proti Baníku," předpokládá Kopečný.
Zlín i Brno čeká boj o první body v nové sezoně, když oba soupeři na úvod HET ligy vyšli bodově naprázdno. Ševci mají se soupeřem na domácím trávníku pozitivní bilanci, když s Brnem naposledy nedokázali bodovat v sezoně 2007/2008. "Musím upozornit, že mají v týmu nové zajímavéhráče, kteří pro nás mohu být nebezpeční," říká Kopečný.

Ze Slovácka tým doplnil útočník Francis Koné, zálohu vyztužil špílmachr Tomáš Pilík z Příbrami nebo například holandský křídelník Alvin Fortes. "Trenéři nás upozorňovali, co na soupeře může platit, ale prozrazovat to nebudu." 

Zlínští budou postrádat Benjamina Traorého, jenž bude pykat za dvě žluté karty a následnou červenou, které uviděl od sudího v Liberci. "Určitě musíme zapracovat na disciplíně. Lépe se na zápas taky musíme připravit v hlavě, abychom zápas dohráli s celou jedenáctkou, což je základ pro každé utkání a taky úspěšný výsledek."  

Poprvé od května se Zlín představí na domácím trávníku. "Těšíme se na první zápas sezony před našimi fanoušky. Už je to dlouho, co jsme doma nevyhráli, tak doufám, že přijde spousta lidí a pomůžou nám, abychom společně dokráčeli k vítězství," dodal na závěr Miloš Kopečný.
 
 

Generální partner

Lukrom a.s.

Hlavní partneři

Zlínský kraj Město Zlín Fastav a.s. STES HET Provit a.s. FAČR Raciola Raciola Mikrop Pozemní stavitelství Zlín ELKO EP, s.r.o. Stavební firma Navláčil

Partneři

Gambrinus Eurovia MPL Stavebniny Magneton a.s. Tekro a.s. Unimarco a.s. Arles T-MOTOR Zlín Sportovní kluby Zlín Eminent – chovatelská řada špičkových českých krmiv pro psy a kočky Hamag Závod biochemických služeb, výroba krmiv M tradeUhlsport

Partner výstroje

top4football Adidas

Bezpečnostní partner

BD Safe

Mediální partneři

Radio Zlín Radio Rock Max Zlínský deník

© 2011-2017 FC FASTAV Zlín & eSports.cz, s.r.o.

RSS kanál