Redakce
3.8.2017
Víkend ve znamení soubojů s Brnem a Trenčínem

Víkend ve znamení soubojů s Brnem a Trenčínem

Velmi pikantní program zápasů čeká mládežnické týmy o nadcházejícím víkendu. Všech devět týmů, které zasáhnou do bojů, se utká buď se Zbrojovkou Brno nebo s AS Trenčín. Korunku tomu nasadí sobotní zápas "A" mužstva - s kým jiným než.... se Zbrojovkou Brno!
Přehled utkání:

U21 se představí 2 kole Juniorské ligy v neděli 6. 8. od 11.00 v Brně na Srbské ulici proti vrstevníkům Zbrojovky.

U19 a U17 se představí tamtéž již o den dříve - v sobotu 5. 8. od 11.00 resp. od 13.00 hodin. Také zde již půjde o ligové body. Tímto zápasem začíná Celostátní liga staršího a mladšího dorostu. Nebude to nic jednoduchého. Soutěž čeká zúžení počtu účastníků po této sezóně. V praxi to znamená, že budou letos sestupovat přímo - bez barážových utkání ČTYŘI POSLEDNÍ TÝMY.

U18 a U16 čeká teprve generálka na Moravskoslezskou dorosteneckou ligu. V ní se utkají v sobotu  5. 8. ve Sportovním areálu Vlastislava Marečka na Vršavě proti AS TRENČÍN. Začátky utkání jsou v 10.00 resp. ve 12.00 hodin.

Také kategorie U15 a U14 změří síly s vrstevníky AS Trenčín, a to v sobotu 5. 8. od 10.00 hodin starší, od 11.30 hodin mladší kategorie - na hřišti v Pitíně (okres Uh. Hradiště).

Aby toho nebylo málo, tak nejmladší žáci kategorie U13 a U12 pojedou naopak do Trenčína. Zápasy tam začínají v sobotu 5. 8. v 9.30 hodin.
 
 

Generální partner

Lukrom a.s.

Hlavní partneři

Zlínský kraj Město Zlín Fastav a.s. STES HET Provit a.s. FAČR Raciola Raciola Mikrop Pozemní stavitelství Zlín ELKO EP, s.r.o. Stavební firma Navláčil

Partneři

Gambrinus Eurovia MPL Stavebniny Magneton a.s. Tekro a.s. Unimarco a.s. Arles T-MOTOR Zlín Sportovní kluby Zlín Eminent – chovatelská řada špičkových českých krmiv pro psy a kočky Hamag Závod biochemických služeb, výroba krmiv M tradeUhlsport

Partner výstroje

top4football Adidas

Bezpečnostní partner

BD Safe

Mediální partneři

Radio Zlín Radio Rock Max Zlínský deník

© 2011-2017 FC FASTAV Zlín & eSports.cz, s.r.o.

RSS kanál