Redakce
3.8.2017
UPOZORNĚNÍ pro fanoušky!

UPOZORNĚNÍ pro fanoušky!

Vzhledem k blížícímu se prvnímu ostrému domácímu zápasu HET ligy sezóny 2017/18 bychom chtěli fanoušky upozornit na důležité informace směrem k organizaci domácích utkání.

1) Předprodej a prodej vstupenek

Opět bude možnost si lístky zakoupit online na dané utkání. Termíny zahájení předprodejí včas oznámíme na našem webu. Pokud se bude jednat o atraktivní zápas, kde se předpokládá plné zaplnění kapacity stadionu, budou spuštěny také prodeje vstupenek přímo na pokladnách stadionu. Lístky bude samozřejmě možno zakoupit (pokud nebude zápas dopředu vyprodán) na pokladnách stadionu před utkáním.

2) Vstup na stadion Stadion

bude zpravidla otevřen hodinu před začátkem utkání (atraktivní zápasy hodinu a půl). Je nutné si opět zkontrolovat na vstupence vchod a ten použít. Turnikety neumožňují vpustit diváka na stadion jiným vstupem, než který je zaznačen na lístku! 

DŮRAZNĚ UPOZORŇUJEME DIVÁKY, ABY CHODILI S ČASOVÝM PŘEDSTIHEM A VYHNULI SE TAK ŘADÁM U VSTUPŮ NA STADION! ZVLÁŠTĚ PŘI RIZIKOVÝCH UTKÁNÍCH, KDY BUDOU PROBÍHAT DŮKLADNĚJŠÍ OSOBNÍ PROHLÍDKY, MŮŽOU VZNIKNOUT DELŠÍ ŘADY A TÍM I PRODLENÍ.

3) Bezpečnost na stadionu

Každý divák, který navštíví utkání FC FASTAV Zlín, a.s., tímto souhlasí s podmínkami Návštěvního řádu a je povinen se jimi řídit!

UPOZORNĚNÍ PRO DIVÁKY: Již nebude tolerováno stání na jakýchkoliv místech na stadionu dle znění Návštěvního řádu, § 3, odst. 3. Tedy všichni diváci, musí obsadit svá místa na sezení, která jsou vytištěna na vstupence. V případě, že nebude divák na svém místě, bude upozorněn pracovníkem bezpečnostní agentury nebo pořadatelskou službou v souladu se zněním Návštěvního řádu § 5, odst. 2. V případě neuposlechnutí výzvy nebo dokonce při vzniku konfliktu s pracovníkem bezpečnostní služby nebo pořadatelem, může být dotyčný vyveden ze stadionu a bude postupováno dle § 10, odst. 5, kdy mu nebude umožněn návrat na stadion a vstupné mu nebude vráceno. Majitel permanentní vstupenky již nebude moci navštívit aktuální utkání.
Toto upozornění platí zvlášť pro místa na horních ochozech stadionu!

Hlavní pořadatel spolu s bezpečnostním manažerem apeluje na dodržování Návštěvního řádu před, v průběhu a po skončení utkání!

Stadion je monitorován kamerovým systémem a je tedy možná i zpětná identifikace pachatele!

Předem bychom chtěli poděkovat všem fanouškům za bezproblémové průběhy utkání a opět apelujeme na slušné lidské chování a dodržování Návštěvního řádu a aby se neopakovala situace z minulé sezóny, kdy jsme byli pátým klubem v placení pokut za prohřešky v utkáních z celé soutěže. 

Věříme, že nám zachováte přízeň po celou sezónu!
 
 

Generální partner

Lukrom a.s.

Hlavní partneři

Zlínský kraj Město Zlín Fastav a.s. STES HET Provit a.s. FAČR Raciola Raciola Mikrop Pozemní stavitelství Zlín ELKO EP, s.r.o. Stavební firma Navláčil

Partneři

Gambrinus Eurovia MPL Stavebniny Magneton a.s. Tekro a.s. Unimarco a.s. Arles T-MOTOR Zlín Sportovní kluby Zlín Eminent – chovatelská řada špičkových českých krmiv pro psy a kočky Hamag Závod biochemických služeb, výroba krmiv M tradeUhlsport

Partner výstroje

top4football Adidas

Bezpečnostní partner

BD Safe

Mediální partneři

Radio Zlín Radio Rock Max Zlínský deník

© 2011-2017 FC FASTAV Zlín & eSports.cz, s.r.o.

RSS kanál