Michal Sedláček / Dominik Zahnaš
29.7.2017
V Liberci jsem byl dva roky, ale teď je to soupeř a nic jiného než vítězství neberu, hlásí Lukáš Bartošák

V Liberci jsem byl dva roky, ale teď je to soupeř a nic jiného než vítězství neberu, hlásí Lukáš Bartošák

V neděli od 17:00 vyběhnou ševci k prvním zápasu nového ročního HET ligy. Jejich soupeřem bude Liberec. Pikantní souboj to bude především pro Ubonga Ekpaie a Lukáše Bartošáka. Oba totiž ještě loni na severu Čech působili. Nyní však přijíždí v roli soupeřů.
"V Liberci jsem působil dva roky, ale momentálně je to soupeř a nic jiného, než vítězství neberu," hlásí Lukáš Bartošák. "V týmu mám hodně kamarádů a v kontaktu pořad jsme, takže to bude zajímavý zápas. Hecování zatím neproběhlo, nejspíš něco proběhne až na místě před zápasem," říká sedmadvacetiletý fotbalista.

Slovan po sezoně opustilo několik opor. Povedlo se jim také přivést několik posil a sehnat hráče na hostování. "V Liberci proběhla velká obměna kádru, tak jako každý rok. Víc kluků odešlo, než přišlo, takže nemůžu zatím posoudit, jak budou silní. V přátelských zápasech se jim ale výsledkově dařilo, takže bych je určitě nepodceňoval," upozorňuje zlínský obránce, který svými postřehy ohledně bývalého klubu zásoboval i trenéra Páníka.

"Trenér už se na něco ptal, samozřejmě předám potřebné info, které by nám mohlo pomoct," slibuje a má pro spoluhráče připravenou i malou motivaci. "V případě vítězství bude občerstvení do kabiny," směje se.

"Mistrovské zápasy jsou o něčem jiném než ty přátelské, kterých už bylo dost, takže se na první ligový duel samozřejmě těším a moc," říká Lukáš Bartošák, jenž si před startem ligy nedává malé cíle. "Věřím, že budeme bojovat o nejvyšší příčky."

 
 

Generální partner

Lukrom a.s.

Hlavní partneři

Zlínský kraj Město Zlín Fastav a.s. STES HET Provit a.s. FAČR Raciola Raciola Mikrop Pozemní stavitelství Zlín ELKO EP, s.r.o. Stavební firma Navláčil

Partneři

Gambrinus Eurovia MPL Stavebniny Magneton a.s. Tekro a.s. Unimarco a.s. Arles T-MOTOR Zlín Sportovní kluby Zlín Eminent – chovatelská řada špičkových českých krmiv pro psy a kočky Hamag Závod biochemických služeb, výroba krmiv M tradeUhlsport

Partner výstroje

top4football Adidas

Bezpečnostní partner

BD Safe

Mediální partneři

Radio Zlín Radio Rock Max Zlínský deník

© 2011-2017 FC FASTAV Zlín & eSports.cz, s.r.o.

RSS kanál