Michal Sedláček, Zuzana Molková
15.7.2017
Předposlední prověrka před ligou. Zlín čeká duel s Dunajskou Stredou

Předposlední prověrka před ligou. Zlín čeká duel s Dunajskou Stredou

Ševce dnes čeká předposlední přípravný zápas před startem ligy. Jejich soupeřem bude tentokrát slovenský tým Dunajská Streda. Úvodní výkop je naplánován na 17:00.
"S Dunajskou Stredou jsme hráli už minulý rok. To mužstvo se hodně zvedlo. Je vidět, že je tam silný sponzor. Hráči tam přichází, postavili krásný stadion, takže mužstvo má velkou kvalitu a myslím si, že to pro nás bude dobrá prověrka," říká asistent trenéra Jan Somberg.

Tým má za sebou soustředění v Polsku, s kterým jsou trenéři spokojeni. "Soustředění proběhlo výborně. Neměli jsme žádné zranění. Ubytování, strava, regenerace, všechno bylo naprosto v pořádku. V prvním zápase jsme měli anglický Fulham, to byl výborný soupeř. Ve druhém utkání už bylo vidět, že toho kluci mají dost a i kvalita toho zápasu tomu trošku odpovídala. Nebyli jsme s ním až tak spokojení, ale obecně si myslím, že to soustředění bylo přínosné," popisuje Somberg.

Utkání proti slovenskému soupeři přikládají trenéři větší důležitost, ovšem stále ještě chtějí testovat i některé hráče. "Jsme ve fázi, kdy to musíme už trochu spojit. Budeme chtít uspět výsledkově, ale zároveň jsou tam některé otazníky, které musíme vyřešit, abychom na poslední utkání už měli jasno," uzavírá zlínský asistent.
 
 

Generální partner

Lukrom a.s.

Hlavní partneři

Zlínský kraj Město Zlín Fastav a.s. STES HET Provit a.s. FAČR Raciola Raciola Mikrop Pozemní stavitelství Zlín ELKO EP, s.r.o. Stavební firma Navláčil

Partneři

Gambrinus Eurovia MPL Stavebniny Magneton a.s. Tekro a.s. Unimarco a.s. Arles T-MOTOR Zlín Sportovní kluby Zlín Eminent – chovatelská řada špičkových českých krmiv pro psy a kočky Hamag Závod biochemických služeb, výroba krmiv M tradeUhlsport

Partner výstroje

top4football Adidas

Bezpečnostní partner

BD Safe

Mediální partneři

Radio Zlín Radio Rock Max Zlínský deník

© 2011-2017 FC FASTAV Zlín & eSports.cz, s.r.o.

RSS kanál