Zuzana Molková
14.7.2017
Zlín představuje další posilu: na hostování přichází Daniel Holzer ze Sparty

Zlín představuje další posilu: na hostování přichází Daniel Holzer ze Sparty

Zlín získal na letošní sezonu další posilu! Ke kádru se dnes připojil jednadvacetiletý Daniel Holzer, který přichází z pražské Sparty. Se zlínským vedením se na Letné domluvil na ročním hostování.
„Daniel Holzer je na svůj věk perspektivní hráč, navíc bývalý mládežnický reprezentant v českém výběru do jednadvaceti let. Jedná se o záložníka, který je však univerzální a pro nás použitelný na více postech. Věříme, že pro nás bude v následující sezoně perspektivním hráčem,“ sdělil spokojeně sportovní manažer Zlína Zdeněk Grygera.  

Zlínským fanouškům se ve žlutomodrém dresu bude moci předvést již zítra na přípravném zápase proti Dunajské Strede. 

Odchovanec Baníku v lize debutoval v roce 2012 den po svých 17. narozeninách jako nejmladší hráč v klubové historii. První ligový gól slavil o rok později, ale nakonec mu ho statistici odebrali, protože jeho střelu z přímého kopu ještě tečoval spoluhráč Fantiš. Dočkal se v listopadu 2014, když proti Hradci skóroval hned dvakrát. V ostravském Baníku pak nosil kapitánskou pásku již ve dvaceti letech, v létě 2016 přestoupil za deset milionů korun do Sparty, kde působil doteď.
 
 

Generální partner

Lukrom a.s.

Hlavní partneři

Zlínský kraj Město Zlín Fastav a.s. STES HET Provit a.s. FAČR Raciola Raciola Mikrop Pozemní stavitelství Zlín ELKO EP, s.r.o. Stavební firma Navláčil

Partneři

Gambrinus Eurovia MPL Stavebniny Magneton a.s. Tekro a.s. Unimarco a.s. Arles T-MOTOR Zlín Sportovní kluby Zlín Eminent – chovatelská řada špičkových českých krmiv pro psy a kočky Hamag Závod biochemických služeb, výroba krmiv M tradeUhlsport

Partner výstroje

top4football Adidas

Bezpečnostní partner

BD Safe

Mediální partneři

Radio Zlín Radio Rock Max Zlínský deník

© 2011-2017 FC FASTAV Zlín & eSports.cz, s.r.o.

RSS kanál