Michal Sedláček
11.7.2017
Ševci končí soustředění v Polsku, na závěr je čekají Katowice

Ševci končí soustředění v Polsku, na závěr je čekají Katowice

Po sobotním zápase s anglickým Fulhamem čeká na ševce druhý a poslední zápas v rámci soustředění v Polsku. Soupeřem Zlína bude tentokrát druholigový tým GKS Katowice. Jedná se o trojnásobného vítěze polského fotbalového poháru a dvojnásobného vítěze polského Superpoháru.
V loňské sezoně skončily Katowice na 7. místě tabulky. Klub byl založen roku 1964 a jeho stadion pojme 6 710 diváků. Mezi lety 1985 – 2005 působil až na jednu sezonu (1999/2000) v nejvyšší polské soutěži. V roce 2005 však klub spadl do velkých finančních potíží a nedostal licenci na první ligu. Putoval až do čtvrté nejvyšší soutěže a odtud se během dvou let propracoval do druhé ligy, kde hraje doteď.

Pro většinu hráčů Fastavu se jedná o poměrně neznámého soupeře. "Do každého zápasu jdeme s tím, že chceme vyhrát. Nevím jaký tým Katowice jsou, nikdy jsem s nimi nehrál, ale určitě uvidíme od trenérů na videu způsob hry, jakým se snaží hrát," říká Robert Bartolomeu, který v zápase proti Fulhamu vsítil branku.

Utkání s Katowicemi se odehraje v městečku Trzebnica a úvodní výkop je naplánován na 17:00.
 
 

Generální partner

Lukrom a.s.

Hlavní partneři

Zlínský kraj Město Zlín Fastav a.s. STES HET Provit a.s. FAČR Raciola Raciola Mikrop Pozemní stavitelství Zlín ELKO EP, s.r.o. Stavební firma Navláčil

Partneři

Gambrinus Eurovia MPL Stavebniny Magneton a.s. Tekro a.s. Unimarco a.s. Arles T-MOTOR Zlín Sportovní kluby Zlín Eminent – chovatelská řada špičkových českých krmiv pro psy a kočky Hamag Závod biochemických služeb, výroba krmiv M tradeUhlsport

Partner výstroje

top4football Adidas

Bezpečnostní partner

BD Safe

Mediální partneři

Radio Zlín Radio Rock Max Zlínský deník

© 2011-2017 FC FASTAV Zlín & eSports.cz, s.r.o.

RSS kanál