Zuzana Molková
11.7.2017
S výsledkem proti Fulhamu panuje spokojenost, shodují se Bartolomeu a Pazdera

S výsledkem proti Fulhamu panuje spokojenost, shodují se Bartolomeu a Pazdera

Ševci za sebou mají první ze dvou zápasů na soustředění v Polsku. Jejich soupeřem byl jako první anglický celek z druhé nejvyšší soutěže. Zlínští prohrávali s Fulhamem 2:0 a to ještě v 80. minutě hry. Nakonec však vybojovali remízu 2:2.
"Nevím jestli nás podcenili, každopádně my jsme chtěli hrát a z toho nakonec vznikaly i ty šance," říká střelec branky na 1:2 Robert Bartolomeu. "Určitá spokojenost se zápasem je. Otočit z 0:2 na 2:2, je určitě dobré do dalších zápasů. Víme, že jsme schopni utkání dohrát i když prohráváme," těšilo zlínského záložníka.

"Naše vyrovnání vyplynulo ze hry. Byli jsme schopní dobře kombinovat a dostávali jsme se do šancí, hlavně jsme neztráceli laciné míče," všímá si Bartolomeu, jenž si soustředění v Polsku pochvaluje. "Hotel je fajn, jídlo dobré, vedle hned hřiště, ani ne minutu cesty obchod, takže spokojenost. Jen ta cesta sem byla dlouhá," směje se.

Spojenost s výsledkem panuje i u Lukáše Pazdery. "Výsledek zápasu je pro nás příznivý. Na to že jsme prohrávali 0:2, tak je konečný výsledek velice dobrý. Nešlo ale ani tak o výsledek utkání, spíš šlo o to, zahrát si kvalitní zápas. Ukázalo nám to, co nás čeká v budoucnu. Ať už s těžšími soupeři v lize, nebo v Evropských pohárech," vyjadřuje se k utkání zlínský obránce.
 
 

Generální partner

Lukrom a.s.

Hlavní partneři

Zlínský kraj Město Zlín Fastav a.s. STES HET Provit a.s. FAČR Raciola Raciola Mikrop Pozemní stavitelství Zlín ELKO EP, s.r.o. Stavební firma Navláčil

Partneři

Gambrinus Eurovia MPL Stavebniny Magneton a.s. Tekro a.s. Unimarco a.s. Arles T-MOTOR Zlín Sportovní kluby Zlín Eminent – chovatelská řada špičkových českých krmiv pro psy a kočky Hamag Závod biochemických služeb, výroba krmiv M tradeUhlsport

Partner výstroje

top4football Adidas

Bezpečnostní partner

BD Safe

Mediální partneři

Radio Zlín Radio Rock Max Zlínský deník

© 2011-2017 FC FASTAV Zlín & eSports.cz, s.r.o.

RSS kanál