Zuzana Molková
14.6.2017
Žlutomodrý dres od nové sezony oblékne ADNAN DŽAFIČ

Žlutomodrý dres od nové sezony oblékne ADNAN DŽAFIČ

Zlínští ševci si pojistili další letní posilu. Z druholigového Táborska přichází sedmadvacetiletý záložník ADNAN DŽAFIČ, který na Letné podepsal smlouvu na 3 roky.
Sedmadvacetiletý záložník je momentálně nejžádanějším táborským hráčem. Daří se mu, střílí góly a po pěti letech v druholigovém týmu se nyní ve Zlíně posune ještě výš.

„Beru to jako novou výzvu a mám velkou motivaci. Chci ukázat, že na to mám a chci být platný pro klub. Do Zlína se těším moc, a to hlavně kvůli výborné partě,“ prozradil po přestupu Adnan, který se rozhodoval mezi několika nabídkami.

„Vybral jsem Zlín hlavně kvůli jednání, které proběhly. Po prvním telefonátu od pana Grygery jsem věděl, že sem chci. Těším se i na Evropskou ligu. Je to pro mě obrovský skok, ale pro tohle ten fotbal hrajeme. Pokud se dostanu do zápasu, bude to pro mě splněný sen,“ dodává talentovaný záložník, který se ve Zlíně setká i s nějakými bývalými spoluhráči.

„Pár kluků znám, jelikož jsme po ti sobě hráli. Nejblíž je mi Ibra Traore, který semnou byl v Táborsku a skoro každý den jsme spolu chodili na kafe,“ uzavírá s úsměvem rodák z Bosny a Hercegoviny.

Adnan Džafič přišel do Česka v sezoně 2009/10. Po třech letech v Čáslavi zamířil do Táborska, kde hrál posledních pět sezon. Ve druhé lize nastřílel v kariéře dohromady 31 branek.
 
 

Generální partner

Lukrom a.s.

Hlavní partneři

Zlínský kraj Město Zlín Fastav a.s. STES HET Provit a.s. FAČR Raciola Raciola Mikrop Pozemní stavitelství Zlín ELKO EP, s.r.o. Stavební firma Navláčil

Partneři

Gambrinus Eurovia MPL Stavebniny Magneton a.s. Tekro a.s. Unimarco a.s. Arles T-MOTOR Zlín Sportovní kluby Zlín Eminent – chovatelská řada špičkových českých krmiv pro psy a kočky Hamag Závod biochemických služeb, výroba krmiv M tradeUhlsport

Partner výstroje

top4football Adidas

Bezpečnostní partner

BD Safe

Mediální partneři

Radio Zlín Radio Rock Max Zlínský deník

© 2011-2017 FC FASTAV Zlín & eSports.cz, s.r.o.

RSS kanál